We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Meeting Point Cosmos’da sezona veda etti

Meeting Point Cosmos’da sezona veda etti

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Şirket vizyon ve misyonuna sadık kalarak durmadan büyüyen ve emin adımlarla yeni başarılara imza atarak ilerlemeyi kendine amaç edinen Meeting Point Turkey, 2023 yılının sezon kapanışını 24 Kasım Cuma günü Cosmos Theatre’da Ozan Doğulu-DJ Performans eşliğinde görkemli bir parti ile gerçekleştirdi.

Üst düzey yöneticileri ile Türkiye’nin 7 farklı bölgesinde bulunan tüm çalışanlarının katıldığı gecede, 2023 yılının başarısı kutlanırken 2024 yılı için iyi dileklerden ve yeni başarı hedeflerinden bahsedildi.

Üst düzey yöneticiler sahnede şirket adına alınan ödülleri paylaştı. Yöneticiler, bu yıl kazanılan ATSO Döviz Kazandırıcı Hizmetler kategorisinde alınan 2.’lik ödülü, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından (TİM) 2022 yılı “İhracatın Şampiyonları” ödülü ve Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) tarafından 2022 yılı Seyahat Acenteciliği Hizmetleri kategorisinde 2’ncilik ödülüne layık görülüşünün haklı gururunu yaşarken bu başarının MP Turkey ekibi sayesinde olduğunu dile getirerek çalışanlara teşekkürlerini sundu.

Talent & Culture ekibinin organize ettiği yarışma ve çekilişler eşliğinde, çalışanlar birbirinden farklı hediyelerle ödüllendirildi.

Meeting Point Turkey ekibi bu partide doyasıya eğlenirken 2024 yılı için çokça enerji ve motivasyon topladı.

Yorum Yaz