23.4 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Mehmet Ersoy: “İstediklerinizi Yapmak Kolay!”

Mehmet Ersoy: “İstediklerinizi Yapmak Kolay!”

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizm bölgelerinde seçim ziyaretlerine devam ediyor.

 

Ersoy’un yeni durağı bu anlamda Muğla oldu.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizm bölgelerine seçim ziyaretlerinde bulunuyor. Ersoy, gittiği turizm şehir ve beldelerinde Ak Parti’nin belediye başkan adaylarıyla turizmcileri bir araya getiriyor. Yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi vererek çeşitli vaatlerde bulunuyor.

”Yönetimi Küstürmemeliyiz”

Geçtiğimiz günlerde yaptığı Antalya ziyaretinde Menderes Türel ve turizmcilerle toplantı düzenlemişti. Toplantıda, ‘’Burada rüzgârınızı kesecek, moralinizi bozacak, yönetimi küstürecek hiçbir şey yapmamalıyız. Biz devlete olan inancımızı, 31 Mart’ta da kanıtlamalıyız. Bu verilen desteğin takdir edildiğini göstermemiz lazım.’’ diyen Ersoy, Muğla’daki toplantıda da benzer ifadelere yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turizm gelirlerinde yüzde 122,4 artış

”31 Mart’ı Atlatın, İstediklerinizi Yapmak Kolay”

Ersoy, bölgedeki turizmcilerden gelen soruları ve önerileri dinledi. Ersoy, ‘’Bu istedikleriniz bizim rahatlıkla yapabileceğimiz işler. Sık sık ziyaretinize geleceğim. Önemli olan sizin 31 Mart’ı hayırlısıyla atlatmanız. Bu istedikleriniz kolay.” dedi.

”En Az Dört Tane Golf Sahası”

Ortaca’da konuşma yapan Mehmet Nuri Ersoy, amaçlarının turizmi 12 aya yaymak olduğunu tekrarladı. Bölgedeki golf ve spor sahası yatırımlarını desteklerini belirten Ersoy, Dalaman’da şu anda bir tane golf tesisi olduğunu ancak bunun yeterli olmadığını söyledi. Ersoy, ‘’Bir destinasyona golf sahası yapmak istiyorsanız en az dört tane mümkünse daha fazla golf alanı geliştirmeniz gerekiyor. Ancak o zaman havalimanında golf ile ilgili hava trafiği oluşuyor.’’ dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bakan Ersoy: Bu sezonda hedefimiz 500 bin ABD'li turist
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İstanbul 2022 turizm sezonunu erken açtı

İztuzu Plajı Belediyeye Devredilebilir”

Ersoy, İztuzu Plajı’nın belediyeye devredilmesi önerisine sıcak baktığını belirterek, tekne çekek yerlerindeki sorunun çözümünün gölün kurtarılması açısından da önemli olduğuna dikkat çekti. Ersoy, ‘’Bu zaten turizm açısından desteklememiz gereken bir proje.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Akaydın: Alman pazarı 2019’u yüzde 20 geçebilir
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER