23.4 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Mustafa Gül Procat’e COO olarak atandı

Mustafa Murat Gül, Procat’te Chief Operating Officer (COO) görevine atandı.

Mustafa Gül, kariyerine HSBC Bank’ta Takım Lideri olarak başladı. Sırasıyla Sompo Sigorta’da Bankasürans Operasyonları Yöneticisi, Garanti Bankası’nda Çağrı Merkezi Operasyonları Müdür Yardımcısı, CMC Turkey’de Operasyon Direktör Yardımcısı, Vodafone ve Avea’da Satış ve Elde Tutma Operasyonları Müdürü, Türk Telekom’da Satış, Tahsilat ve Elde Tutma Operasyonları Grup Müdürü olarak görev aldı.

2020 yılında kariyerine AssisTT’de Özel Sektör Operasyonları Direktörü olarak devam eden Mustafa Gül, Aralık 2021 tarihi itibarıyla Procat’te Chief Operating Officer (COO) görevine getirildi.

İleri seviyede İngilizce bilen Mustafa Murat Gül, 2019-2020 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Liderlik Eğitimi Programı’nı tamamladı. 2018 yılından bu yana Fenerbahçe Kongre Üyesi de olan Gül, evli ve iki çocuk babasıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER