We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel O Ülke Yaz Aylarında Turist Ağırlayabilecek

O Ülke Yaz Aylarında Turist Ağırlayabilecek

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

O Ülke Yaz Aylarında Turist Ağırlayabilecek

Aşılamada dünyada lider olan ülke İsrail, turizmi başlatacağı tarihi ilan etti. Ülke yaz aylarında yabancı turistleri ağırlayabilecek.

 

Yaz Aylarında Turist Ağırlayabilecek

İsrail’de turizmin açılacağı tarihi açıklandı. İsrail Turizm Bakanlığı yaz aylarında yabancı turistlerin İsrail’e gelebileceğini açıkladı.

İsrail’de 15 Mart itibariyle ülke nüfusunun % 45’i ve yetişkin nüfusun % 63’ünden fazlası (16 yaş üstü) aşıları tamamlandı. Mayıs’a kadar ülke nüfusunun % 70-80’inin koronavirüse karşı antikorlara sahip olması tahmin ediliyor.  Bu rakamlar İsrail’in yabancı turistlere kapılarını açmasına olanak sağlayacak. İsrail, 15 Mart’tan itibaren tüm ülkelerle turistik olmayan uçuşlar için seferleri yeniden başlattı. Turist olmayan kategorilerden yabancılar, İsrail’i ancak ülkenin Nüfus ve Göç Müdürlüğü’nden veya Dışişleri Bakanlığı’ndan önceden onay aldıktan sonra ve yalnızca kalkıştan 72 saat önce negatif bir PCR testi sonucu alınmışsa ziyaret edebiliyor. İsrail’e varışta PCR testi yapılıyor.

 

 

 

 

 

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında

Tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. Sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Yorum Yaz