OTEL İNŞAATINDA ÖLÜM

Güncel, Sektörel Haberler, slide 3 Temmuz, 10:44'de eklendi

İstanbul Şişli’de otel inşaatında çalışan bir kişi, 4’üncü kattan zemine düştü. Yaralının sedye ile ambulansa taşınması sırasında sağlık ekibinden bir kişi ve inşaat çalışanı yaralıyı taşımak yerine çekim yapan basın mensubuna tepki gösterdi. İnşaat işçisi sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

İstanbulun göbeğinde otel inşaatında ölüm

Şişli Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan otel inşaatında çalışan işçilerden Hacı Ceylan bilinmeyen bir nedenle 4’üncü kattan düştü. Diğer inşaat çalışanlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralı Hacı Ceylan’a ilk müdahalede bulunarak kalp masajı yaptı.

Yaralının sedye ile ambulansa taşınması sırasında sağlık ekibinden bir kişi ve inşaat çalışanı; basın mensubunun hiçbir engel olmamasına ve uzakta olmasına rağmen yaralıyı taşımak yerine çekim yapan basın mensubuna tepki gösterdi. Basın mensubu da “Bir an önce adamı çıkarıp götürün, bir an önce adamı götürmek varken neden tartışıyorsunuz” dedi.

Bu sırada inşaatta çalışan bir kişi kameraya yumruk attı. Ambulansa alınarak Şişli Hamidiye Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılan Hacı Ceylan burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Polis olay sonrası soruşturma başlattı.Zeki GÜNAL /İSTANBUL (DHA)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.