We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel QM Gala Gecesine 1 Hafta Kaldı

QM Gala Gecesine 1 Hafta Kaldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

QM Tourism Awards iki aşamalı oylaması 20 Mayıs’ta sona erdi.

Türk turizm sektörünün 2022 yılında, ‘kalitede’ rol modeli olmuş marka ve yöneticileri; ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerinin verdiği oylarla belirlendi.

Turizm profesyonellerinin kullandığı 90 bin 223 oyun belirlediği, QM Turizmde Kalite Yönetimi Ödüllerinin sahipleri; 31 Mayıs 2023 tarihinde, Cosmos Theater’da gerçekleştirilecek olan QM Gala Gecesi’nde ilan edilecek.

QM Ödülleri; kalitenin hayati öneminin bir kez daha vurgulanacağı gecede yapılacak görkemli bir törenle sahipleriyle buluşacak.

Bu yıl 10 kategori 71 branşta verilecek olan QM TOURISM AWARDS 2022 ödüllerinin sahiplerini belirleyecek oylamanın ilk turu 19 Nisan’da başlamış ve 3 Mayıs tarihinde sonuçlanmıştı. İkinci turda yer alacak adaylar ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerinin verdiği oylarla belirlenmiş ve ikinci tur anketinde yerlerini almıştı. 5 Mayıs’ta başlayan ikinci tur ise 20 Mayıs gecesi 23.59’da sona erdi.

İki aşamalı oylamalarda, turizm sektörümüzün ‘EN İYİ’leri yine turizm sektörü profesyonellerince belirlendi.
Adaylar ve destekçileri için heyecanlı bir bekleyiş süreci başladı.

Hangi kategoride kim kazandı?

Kazananlar 31 Mayıs 2023 tarihinde, Cosmos Theater’da gerçekleştirilecek olan QM Gala Gecesi’nde ilan edilecek.
QM TOURISM AWARDS 2022 – TURİZMDE KALİTE YÖNETİMİ ÖDÜLLERİ gerçekleştirilecek görkemli bir törenle sahipleriyle buluşacak.

QM Gala’da neler olacak?

Protokol, QM Awards adayları ile davetli basın mensuplarının katılacağı QM Gala; Açılış Kokteyl ile başlayacak. Ardından Enbe Orkestrası sahne alacak ve uluslararası repertuvarıyla konukları ‘Dünya Turuna’ çıkaracak. Sıra Ödül Töreni’ne geldiğinde adaylar için büyük bekleyiş sona erecek. QM Ödül Töreni’nde kategori birincileri sırayla açıklanacak ve ödüller tek tek sahipleriyle buluşacak. Gece, Cosmos Theatre’ın çarpıcı atmosferinde, görsel bir şölenin eşlik ettiği Enbe Orkestrası ve DJ Mert Aydın’ın performanslarıyla son bulacak.

“Quality is Life”

Turizm sektöründe farkındalık yaratmayı kendine misyon edinen QM Tourism Awards, bu yılki sloganı “Quality is Life” ile bir kez daha ‘kalitenin hayati önemine’ dikkat çekmek istiyor.
Sloganın bir amacı da Cumhuriyetimizin asırlık olacağı 2023 yılında; Türk milletinin karakterine en uygun yönetim şeklinin sonsuz olması dileğini vurgulamak.

QM AWARDS 2022 ödülleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için:
Nurşah Öz / qmawards@gm-center.com / (0242) 316 22 99

Yorum Yaz