We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Richmond Ephesus Resort 10 Temmuz’da Sezonu Açıyor

Richmond Ephesus Resort 10 Temmuz’da Sezonu Açıyor

Richmond Ephesus Resort 10 Temmuz’da Sezonu Açıyor

Tarihsel zenginliklerle doğal güzellikleri buluşturan Efes’te yer alan Richmond Ephesus Resort, en üst düzey hijyen uygulamaları ile 10 Temmuz Cuma günü kapılarını yeniden açıyor.

Richmond Ephesus

Bu yaz aradığınız keyifli ve güvenli tatil Richmond Ephesus Resort’ta.

Kuşadası’na 15 dakika mesafede, mavi bayraklı plajı, çocuk- yetişkin havuzları ile gecesi ve gündüzü ayrı aktiviteler sunuyor. Richmond Ephesus Resort, ailenizle unutulmayacak bir tatil için benzersiz bir adres. online rezervasyonlarda %20’ye varan indirime ek 6 taksit avantajlı. 0-12 yaş çocuk ücretsiz & her şey dâhil konaklama.

Hijyen uygulamaları titizlikle yürütülüyor

Otelde departman müdürleri­, ­iş yer­i heki­mi­, sağlık personeli­, gıda mühendisi ve iş sağlığı güvenli­ği uzmanının yer aldığı b­ir Hijyen Komitesi­ mevcut. Bu komite Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Kültür.Turi­zm Bakanlığı’nın yayınladığı resmi­ talimatları ve öneri­leri­. ilgi­li­ resmi­ ve uzman otor­iteleri­n görüşleri­ni­ sürekl­i taki­p ederek gerekl­i olan tüm önlemler­in güncel b­ir şek­ilde uygulanmasını sağlıyor.

Düzenli periyodlarla

Richmond Hotels hizmet standartları gereği anlaşmalı olunan uluslararası akredite hijyen kuruluşu tarafından ilgili kalite standartlarına ve yasal şartlara uygun bir şekildeDüzenli periyodlarda habersiz olarak her zaman yapılan, bağımsız denetimlere kuruluş tarafından yeni oluşturulan Safe Otel Programı (Salgın hastalık risk yönetim denetim programı) da eklendi.

Gm Dergi’nin Diğer Haberlerini okumak için tıklayın! 

 

Yorum Yaz