We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Rusların Ne Kadarı Yurt Dışı Tatili İçin Para Biriktiriyor ?

Rusların Ne Kadarı Yurt Dışı Tatili İçin Para Biriktiriyor ?

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Rusların Ne kadarı yurt Dışı Tatili İçin Para Biriktiriyor?

1 Ağustos’tan önce dış uçuşların başlamayacağı kesinlik kazanmasına rağmen, halk bu yaz “dışarıda tatil” umudunu yitirmedi. Rusya’da yapılan bir araştırma, halkın üçte birinin yurt dışında tatil yapmak için para biriktirdiğini ortaya koydu.

para

Yüzde Kaçı tatil için tasarruf ediyor ?

Seyahat rezervasyon sitesi OneTwoTrip’in anketine katılan Rusya vatandaşlarının yüzde 33’ü, uluslararası uçuşların başlamasının ardından yurt dışında tatil yapmak istediğini söyledi. Ve bu nedenle tasarruf ettiğini söyledi.

En Fazla Ziyaret Etmek istiyorlar

Anket katılımcılarının yüzde 31’i, mutlaka görmek istediği kentlerin ve turistik yerlerin listesini yaptığını, yüzde 48’i uçak bileti fiyatlarını yakından takip ettiğini, yüzde 29’u ise yurt dışında otel seçmeye başladığını belirtti.
OneTwoTrip sitesinin ziyaretçilerinin, Moskova çıkışlı uçaklarla en fazla ziyaret etmek istedikleri kentler ise şöyle: Taşkent, ,Semerkant (Özbekistan), Duşanbe, Hucend (Tacikistan), Oş, Bişkek (Kırgızistan), Erivan (Ermenistan), Bakü (Azerbaycan), İstanbul, Minsk (Belarus). Şirketin verilerine göre, Rusya vatandaşlarının görmeyi en çok arzu ettikleri ülkeler ise İtalya, İspanya ve Portekiz./Turkrus

TUI Russia & CIS sağlıklı ve güvenli seyahat için gerekli tüm tedbirleri alarak yurt dışı uçuş noktalarını arttırmaya devam ediyor. Kazakistan’dan sonra 01.07.2020 tarihi itibari ile TUI Russia & CIS, Ukrayna ve Belarus uçuşlarına da başladı.

 

Ukrayna’dan Antalya ve Dalaman Havalimanlarına seferlerini gerçekleştirecek olan TUI Russia & CIS,  Kiev’den her gün olmak üzere Kharkov, Odessa, Lviv ve Zaporozhye şehirlerden de Kasım ortasına kadar uçuşlarının devam etmesini planlıyor.

Ukrayna ile birlikte Belarus uçuşları da 01.07.2020 tarihinde başlamış olup haftada 4 gün olmak üzere Minsk ve Gomel şehirlerinden gerçekleştirilecektir.

Yorum Yaz