Papillon Belvil İlk Misafirleriyle Kapılarını Açtı 

Güncel 4 Temmuz, 14:30'de eklendi

Papillon Belvil İlk Misafirleriyle Kapılarını Açtı

belvil
Papillon Belvil 04 Temmuz 2020 tarihi itibarı ile misafirlerini ağırlamaya başladı.
Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı yönerge ve kuralları doğrultusunda konseptleri ve hizmetleri yenilendi.
belvil
Safe Tourism ve Güvenli Turizm Sertifikası ile belgelendirilen Papillon Belvil’de 2020 yaz sezonu başladı.
Papillon Hotels Misafir bilgilendirme kılavuzu. https://www.papillon.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/guest_info_brochure-web_tr.pdf

Sizi Çok Özledik!

Papillon Ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz ile tekrar bir araya gelmekten büyük heyecan duyuyor ve sizlere tekrar Hoşgeldiniz demek istiyoruz! Alıştığınız Papillon konforunu, kalitesini ve hizmet standartlarını yeniden sizlere yaşatıyor olmak ve Papillon Belvil’de yepyeni deneyimlere sizlerle birlikte yelken açma fikri bizleri inanılmaz motive ediyor. Yeni süreçte güvenli, sağlıklı ve rahat bir ortamda tatilinizi geçirmenizi sağlamak için tüm ekibimizle birlikte son derece titiz ve detaylı bir çalışma yürüttük. Yıllardır büyük bir özenle, her alanda takip ettiğimiz temizlik ve hijyen standartlarımıza bu dönemde daha hassas yaklaşarak gerekli tüm önlemlerimizi aldık.
Yukarıdaki kılavuzda, yapılan çalışmaların bir kısmını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bununla birlikte bizleri bir adım öteye taşıyacak her türlü soru, öneri ve taleplerinizi bizlerle paylaşmanızdan mutluluk duyacağımızı da bilmenizi isteriz.

Erol AKIN / Başkan Yardımcısı

 

Gm Dergi’nin Diğer Haberlerini okumak için tıklayın! 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.