RIXOS HOTELS, KAZAKİSTAN’DA DÖRDÜNCÜ OTELİNİ AÇTI

Güncel 24 Aralık, 18:09'de eklendi

RİXOS HOTELS

Rixos Hotels, Kazakistan’ın güney eyaletinin merkezi Çimkent’te Rixos Khadisha Shymkent’in kapılarını açtı. Rixos Hotels, Rixos Khadisha Shymkent ile Kazakistan’daki otel sayısını dörde çıkardı.

Rixos Hotels, Kazakistan’ın güney eyaletinin merkezi Çimkent’te ülkedeki dördüncü oteli ‘Rixos Khadisha Syhmkent’i hizmete açtı. Görkemli bir tören ile kapılanı açan Rixos Khadisha Syhmkent, şehrin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli oldu.Rixos Khadisha Syhmkent, klasik mimaride dekore edilmiş, son teknolojinin kullanıldığı 177 odada, dünya standartlarında misafirlerini ağırlıyor. Her damak tadına uygun olarak Kazak mutfağının yanı sıra dünya lezzetleri de menülerinde yer alıyor. Çimkent’in merkezinde konumlanan otel, Çimkent Havalimanı’na 10 km, tren garına 3 km uzaklıkta yer alıyor.Dünyanın en hızlı büyüyen otel zincirlerinden Rixos Hotels,  Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarında olmak üzere 31 otele ulaştı. Kısa vadede biri Türkiye’de 10 otel açılışı daha planlanıyor.
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

galip 25 Aralık 2014

Tabi ya, Kazakistan Cumhurbaskanı Nursultan Nazarbaev’e Antalya Beldibi’nde köşk hediye eder, her sene 50 kisilik ekiple krallar gibi orada bedava hizmet verirse 15. Otelinide kısa zamanda acar.