RUSLAR MISIR TATİLLERİNİ ERTELEDİ !

Güncel, Sektörel Haberler, slide 6 Kasım, 17:57'de eklendi

Rus turistler özellikle can güvenliklerini tehlikeye atmamak ve yakınlarını merakta bırakmamak için Mısır’a tatile gitmekten vazgeçtiklerini ifade ediyorlar. Bazılarının ise kazanın nedeni açıklanıncaya kadar tatil yeri seçmekten vazgeçtikleri belirtildi. Turistlerden bazıları ise Mısır seyahatinden vazgeçmeyeceklerini ve panik yapmaya gerek olmadığını bilet fiyatlarında indirim beklediklerini ifade ettiler.

MISIR

Krasnodar sakini Aleksander Palyukh, Aralık ayında eşiyle Sharm el-Sheikh şehrine tatile gitmeye hazırlananlardan sadece biri. Palyukh, kazanın nedeni açıklanıncaya kadar tatil planlarını erteleme kararı aldı.

Tatilden vazgeçme sebepleri arasında yakınlarını merakta bırakmama isteği de bulunuyor. Volgogradlı Yana Yuryeva, Kasım ayı sonunda eşiyle Sharm el-Sheikh’te tatil yapma planları kurduklarını ancak uçak kazası olayından sonra tatil planlarını erteleme kararı aldıklarını bildirdi.

Ortadoğu’daki durumun kritik olduğunu ifade eden Yana, ailesinin şu anda alternatif tatil seçeneklerini araştırdığını söyledi. Mısır tatilinin kendisinde korku uyandırdığını ve Mısır’a uçarsa öleceği korkusuna kapıldığı için farklı tatil seçenekleri aramaya başladığını bildirdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.