We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Rusların Şubat Seyahatlerinde Türkiye Birinci Sırada

Rusların Şubat Seyahatlerinde Türkiye Birinci Sırada

Rusların Şubat Seyahatlerinde Türkiye Birinci Sırada

Rusların 1-15 Şubat arası en fazla seyahat ettikleri ülkeler açıklandı. Rusların Şubat ayı seyahatlerinde Türkiye birinci sırada yer aldı.

Ruslardan

Rusların Şubat Seyahatlerinde Türkiye Birinci Sırada

Rusların 1-15 Şubat arası en fazla seyahat ettikleri ülke Türkiye olarak gerçekleşti. Rusya’dan yapılan rezervasyonların yüzde 34’ünün Türkiye’ye olduğu açıklandı.
Şubat ayının ilk yarısında Rusların seyahat için en çok seçtikleri ülke Türkiye oldu.

Tur Operatörlerinden TUI Rusya basın servisinden yapılan açıklamada Rusların 1 -15 Şubat tarihleri arasında en çok ülke içinde seyahat ettikleri belirtildi. “Rusya’dan yapılan toplam rezervasyonları yüzde 48’i ülke içine, yüzde 34’ü Türkiye, yüzde 15’i Birleşik Arap Emirlikleri, yüzde 2’si Maldivler ve yüzde 1’lik kesimde Abhazya oldu” denildi.

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

 

 

 

Yorum Yaz