We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel TUR-İD’ten İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya Ziyaret

TUR-İD’ten İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya Ziyaret

TUR-İD’ten İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya Ziyaret

Turizm İşbirliği Derneği’ni temsilen TUR-İD Başkanı Cengiz Terzi ve beraberinde Özgün Menevşe ile İstanbul Valisi Sn Ali Yerlikaya’yı makamında ziyaret ettiler.

istanbul valisi

TUR-İD’ten İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya Ziyaret

TUR-İD Başkanı Cengiz Terzi Konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı. Terzi; “Görüşmemiz esnasında Sayın Valimize derneğimizin oluşumu, hedefleri ve projelerinden bahsedildi. Sayın Valimiz derneğimizin oluşum, hedef ve ptojelerinden memnuniyet duyduğunu ve ihtiyaç halinde kendisinin de destek olacağını belirtti. Sayın Valimiz pandemi sonrasında İstanbul tırizminin gelişmesi, geçmiş yıllardan daha iyi konuma getirilmesi ve doluluk oranları ile kazançların artırılması hakkında düşüncelerini aktardı. Sayın Valimize Genç Akademi ve turizmin geleceği konusunda yapılacaklar hakkında bilgi verildi, kuruluş amacımız olan işbirliğinin önemi vurgulandı. Valimiz turizmin gelişmesi için desteklerinin süreceğini ve derneğimiz ile ilgili olumlu dileklerini belirtti. Sayın Valimize içten misafirperverlik ile bizleri ağırladığı için teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

 

Yorum Yaz