Rusya Türkiye Uçuşları Yeniden Başlıyor, Antalya Uçuşları 10 Ağustos’ta

Güncel 24 Temmuz, 14:05'de eklendi

Rusya Türkiye Uçuşları Yeniden Başlıyor, Antalya Uçuşları 10 Ağustos’ta

Rusya, Türkiye ile uçuşların karşılıklı olarak 1 Ağustos’ta başlayacağını duyurdu.

uçuşları

Rusya’dan uçuşlar, 1 Ağustos itibarıyla İstanbul ve Ankara’ya, 10 Ağustos itibarıyla Antalya, Dalaman ve Bodrum’a yapılmaya başlayacak.

Rusya Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova, 1 Ağustos’ta Ankara ve İstanbul’a, 10 Ağustos’ta Antalya, Bodrum ve Dalaman’a uçuşların yeniden başlayacağını söyledi.

Türkiye Uçuşları…

Rossiya-24 televizyonuna konuşan Golikova, “1 Ağustos’tan itibaren Rusya Federasyonu karşılıklı olarak İngiltere ile uçuşları başlatıyor. İngiltere’nin başkenti Londra ile. Türkiye ile ilgili tek seferde iki karar alındı. 1 Ağustos’tan itibaren Ankara ve İstanbul’la, 10 Ağustos’tan itibaren Antalya, Bodrum ve Dalaman gibi tatil yerleri ile uçuşlar başlatılacak” ifadelerini kullandı.

Golikova, ayrıca belirli bir grup Rusya vatandaşı arasında popüler bir başka güzergâh olan Tanzanya, Zanzibar ile uçuşların yeniden başlatılacağını ekledi.

Golikova, “Uçuşların yeniden başlatılmasının vaka sayısında bir artışa yol açmaması için uçakların iniş yapacağı tüm ülkelerdeki, Rusya’nın kentlerindeki salgınla ilgili durumu dikkatli bir şekilde takip edeceğiz” dedi.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

Rusya  ile Türkiye Arasında Başlayacak Uçuşlar Charter Seferlerini De Kapsıyor

Rusya Federal Havacılık Kurumu (Rosaviatsiya), ülkede tekrar başlatılan hava yolu seferlerinin, tarifeli uçuşların yanı sıra charter uçuşlarını da kapsayacağını bildirdi.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.