Sabiha Gökçen Bayram’da 1 Milyon Yolcu Ağırlayacak

Güncel 31 Mayıs, 15:15'de eklendi

Sabiha Gökçen Bayram’da 1 Milyon Yolcu Ağırlayacak

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Terminal Operasyon Direktörü Göksu Güney, Ramazan Bayramı tatili seyahati için Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kullanacaklara uyarı yaptı.

sabiha gökcen havalimanı

Güney, 9 günlük bayram tatilinde 1 milyonu aşkın yolcuya ev sahipliği yapmayı beklediklerini söyledi.

Otopark Yerine Toplu Ulaşımı Tercih Edin

Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olması sebebiyle tatile çıkacak yolcular için uçak seyahatlerinin daha rahat geçmesi için uyarılar yapıldı. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (ISG) Terminal Operasyon Direktörü Göksu Güney, “Yolcularımıza her zaman söylediğimiz gibi havalimanına erken gelmeleri gerekiyor. En az 3 saat önce burada olmaları önemli. Mümkün olduğunca havayolu şirketlerinin terminal içindeki online check in ve bagaj sistemlerini kullansınlar ki burada bekledikleri süre azalsın. Özellikle çipli pasaportu bulunan 18 yaş üzere yolcularımızı elektronik pasaport geçişini kullanmalarını öneriyoruz” dedi. Öte yandan yolcular otoparklarda yaşanabilecek yoğunluk dolayısıyla özel araçları yerine toplu taşıma araçlarını kullanmaları için uyarı yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öne Çekilen Talep Nisanda Dolulukları Artırdı

Öne Çekilen Talep Nisanda Dolulukları Artırdı

TÜROB, Türkiye’nin Nisan 2019 otel doluluklarının yüzde 4,5 artarak yüzde 76 olarak kaydedildiğini açıkladı.Bu artışta İstanbul’da Paskalya Bayramının yanı sıra Ramazan ayı öncesinde tatil yapmak isteyen Ortadoğulu turist hareketindeki hızlanma önemli bir etken oldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.