We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Sezgin Özer, Fraport TAV Antalyaspor’un Başkan Vekili oldu

Sezgin Özer, Fraport TAV Antalyaspor’un Başkan Vekili oldu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Fraport TAV Antalyaspor A.Ş. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Antalyaspor A.Ş. Olağan Genel Kurulu’da yapılan seçimde Av. Aziz Çetin başkanlığında oluşturulan liste yeni yönetim kurulunu oluşturdu. Başkan Av. Aziz Çetin güven tazelerken turizmcilerin de yer aldığı yönetim kurulunda başarılı turizmci Sezgin Özer, Fraport TAV Antalyaspor’un Başkan Vekili oldu.

Tek liste ile seçime gidildi

Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yapılan genel kurul, divan kurulunun oluşturulması ile başladı. Antalyaspor A.Ş. Divan Kurulu, Kamile Yıldırım Gülgün başkanlığında, Burhanettin Çalım, Selin Tezel ve Can Atlı’dan oluştu. Atatürk, Türk büyükleri ve şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşımız okundu. Genel kurulda, yönetim kurulu faaliyet raporu, mali tablolar, bilanço ve gelir tablosu okundu. 01.06.2021 – 31.05.202 arasında görev yapan yönetim kurulu oy birliği ile ibra edildi. Ardından tek liste ile gidilen seçimde yeni yönetim kurulu belirlendi. Bağımsız denetim şirketinin belirlenmesinin ardından yeniden başkanlığı seçilen Av. Aziz Çetin bir konuşma yaptı.

Dalgalanmalar yaşanabilir

Konuşmasına, Kurucu Başkan Atilla Vehbi Konuk ve Antalyaspor’un kuruluşunda emeği geçenleri anarak başlayan Başkan Çetin, 16 aydır görev yaptıklarını hatırlatarak, “Geçtiğimiz sezon rekorlarla dolu bir sezon yaşadık. Bu sezon iyi başladık ama futbolun içinde dalgalanmalar olabilir. İyi bir teknik ekip ve iyi bir futbolcu kadromuz var. Dalgalanmaların da bazen faydasını görüyoruz. Kimin yanımızda olduğunu, kimlerin ellerini ovuşturduğunu fark edebiliyoruz” dedi.

Var bir hayalimiz

Görevde bulunduğu süre içinde yönetim ve denetim kurulunda yer alan, ancak yeni yönetimde bulunmayacak olanların isimlerini tek tek okuyarak teşekkür eden Başkan Çetin, “Bugünden itibaren artan sorumluluğumuzu yeni yönetim kurulumuz ile omuzlayacağız. Tribünde bayrağını salladığım kulübüme “Var bir hayalimiz” diyerek başkan oldum. Hayallerimizi gerçekleştirmek için buradayız” diye konuştu.

Başaracağımıza inanıyoruz

Bu sene 1 kuruşun bile hesabını yaptıklarını ifade eden Başkan Çetin, “Ekonomik şartlar, dövizdeki yükseliş, euro bazlı giderlerimiz, TL bazlı gelirlerimiz nedeniyle bu sene her zamankinden zor geçecek. Gelecek sezon daha güçlü bir Antalyaspor için bu sezonu çok dikkatli ve tedbirli geçirmek zorundayız. Ya tek yumruk olup tüm engelleri aşacağız, ya da geçmişteki gibi kısır çekişmelerin arasında kaybolup gideceğiz. Yapacağız diye vakit geçirmeyeceğiz, yapacağız. Yapabiliriz, çünkü yapabileceğimize inanıyoruz. Her başarı hikayesinin arkasında cesur kararlar alan birilerini göreceksiniz. Bize cesur kararlar aldıracak olan ise camiamızın bize olan inancı, güveni ve desteği olacak. En büyük Antalyaspor” ifadelerini kullandı.

İlk toplantı ilk antrenman

Antalyaspor A.Ş.’nin yeni döneminde göreve gelen yönetim kurulu, seçimin hemen ardından ilk yönetim kurulu toplantısını da gerçekleştirdi. Toplantıda ilk görev dağılımı yapıldı. Başkanlığa Av. Aziz Çetin’in seçildiği yönetim kurulunda Sabri Gülel, İsmail İltemir ve Sezgin Özer başkan vekilliği, Mehmet Hasan Güneysu, Fesih Tamince, Emrah Çelik, Sami Güral, Aytaç Altay ve Yener Yıldırım asbaşkanlık, Adnan Başkan ise basın sözcülüğü görevine getirildi. Yönetim kurulu üyeleri, toplantının ardından Antalyaspor’umuzun bu akşamki antrenmanını topluca izledi.

Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu.

Aziz Çetin

Sabri Gülel

İsmail İltemir

Memet Sezgin Özer

Mehmet Hasan Güneysu

Fesih Tamince

Emrah Çelik

Sami Güral

Aytaç Altay

Yener Yıldırım

Adnan Başkan

Emin Şaşıoğlu

Abdulkadir Satıcı

Ferit Sezer

Kerem Çankaya

Tarık Sarvan

Yıldıray Karaer

Hasan Ulaş Yıldırım

Hasan Tosun

Mustafa Ergün

Levent Ördek

Medeni Çelebi

Yasin Demir

Gökhan Çetin

Yusuf Çolak

Ali Yeşil

Alkan Evren

Sinan Boztepe

Oktay Güzel

Yorum Yaz