We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Smartavia Rusya’dan Antalya’ya Uçuşlara Başladı!

Smartavia Rusya’dan Antalya’ya Uçuşlara Başladı!

Smartavia Rusya’dan Antalya’ya Uçuşlara Başladı!

smartvia

Rusya’dan Antalya’ya uçan hava yolu sayısı her geçen gün artarak devam ediyor. Bugün 24 Eylül 2020 tarihi itibariyle Smartavia Rusya’dan Antalya’ya uçuşlarına başladı.

Antalya Aiport konuyla ilgili açıklama yaptı.  Açıklamada“Bugün ilk uçuşunu Domodedovo’dan gerçekleştiren Smartavia 2020 yaz sezonu boyunca ayrıca Rostov rotası ile hizmet verecek.” Dedi.

Rusya’dan Antalya’ya uçuşlar 10 Ağustos itibariyle başlamıştı.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

 

 

 

Yorum Yaz