We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Swissôtel Antalya Kalkan 2025’te kapılarını açacak

Swissôtel Antalya Kalkan 2025’te kapılarını açacak

GM Haber Merkezi

Dünyanın en büyük konaklama grubu Accor, Türkiye genelindeki varlığını, daha da güçlendirmek için Fenix Şirketler Grubu ile ortaklığını duyurdu. 2025 yılında açılması planlanan Swissôtel Antalya Kalkan, ikonik Swissôtel Hotels & Resorts markasını Türkiye’nin muhteşem koylarına taşıyacak.

Kalkan koylarında ayrıcalıklı bir konumda yer alan Swissôtel Antalya Kalkan, dinlendirici panoramik manzarasının yanı sıra, huzurun özünü ve yüksek konfor duygusunu yakalayan otel alanlarıyla, mükemmel uyum sağlayan özel bir plaj alanı da sunacak.

İmza töreninde Fenix Şirketler Grubu Grup Başkanı Eyüp Mavi şunları söyledi: “Accor ile olan iş birliğimiz şirketimizin büyümesinde bir dönüm noktasıdır. Swissôtel markasını Türkiye’nin doğal güzelliklerini sergileyen bir lokasyona getirmek için birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bu ortaklık, Fenix’in uzmanlığından ve Accor’un küresel itibarından yararlanarak Akdeniz bölgesindeki konukseverlik ortamını yükselten, heyecan verici bir girişimi temsil ediyor.”

“ORTAKLIK YAPMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ”

Accor Premium, Orta Ölçekli ve Ekonomi Bölümü Orta Doğu, Afrika ve Türkiye COO’su Paul Stevens; “Swissôtel Antalya Kalkan projesini hayata geçirmek için Fenix Şirketler Grubu ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Kalkan’ın nefes kesen koylarında, büyüleyici konumu ve sunacağı olağanüstü olanaklarla bu tesisin, iyi bir yaşam ve zenginleştirici deneyimler arayan gezginler için öncü olacağına inanıyoruz.” dedi.

PROJE HAKKINDA

Proje, toplam 39 bin 615 metrekarelik geniş alanı ile Swissôtel Antalya Kalkan’ı, Swissôtel markası için dikkat çekici bir otel haline getiriyor. Swissôtel Antalya Kalkan’da 245 şık ve ferah oda, üç seçkin restoran yer alacak. Otelde iki bar, özel plaj, açık yüzme havuzu ve 900 metrekarelik fitness ve spa tesisi de misafirlerle buluşacak.

Tesis geleneksel yapılardan ayrılarak, sezgisel tasarım sunmaya, yerel geleneklerin unsurlarını birleştirmeye, kusursuz işçiliğe, sürdürülebilirliğe ve güçlü bir bağlılığa odaklanacak. Swissôtel Antalya Kalkan,genel konaklama deneyimine bütünsel bir yaklaşımla benzersiz ve yenilikçi alanlar sunacak. İç ve dış peyzaj düzenlemesi ve tesis bünyesindeki doğal bitki örtüsünün varlığı, konukların muhteşem bir doğa içinde konfor, canlılık ve rahatlama duygularına hitap edecek.

Rahatlama ve sağlıklı yaşam arayanlar için Swissôtel Antalya Kalkan, fitness merkezi, güzellik salonu, yoga stüdyosu, sauna, buhar odası, Türk hamamı gibi son teknoloji olanaklarla donatılmış 900 metrekarelik geniş bir fitness ve spa tesisini de misafirlerine sunacak. Konukların sağlıklarına hitap eden canlandırıcı deneyimlerin keyfini çıkarabilecekleri masaj odalarıda yine tesis içerinde yerini alacak.

Swissôtel Antalya Kalkan’ın en öne çıkan özelliklerinden biri de özel plajı ve açık yüzme havuzu. Kalkan’ın nefes kesen koylarında konaklayacak olan misafirler, gerçekten unutulmaz bir deneyim için güneşin tadını çıkarıp, berrak sularda serinlerken, çeşitli su aktivitelerinin de keyfini çıkarabilecekler.

Tanınmış bir İsviçre markası olan Swissôtel Hotels & Resorts, İsviçre misafirperverliğinin zengin geleneğini sürdürürken Alpler’in canlı enerjisini bünyesinde barındıran çağdaş otelleriyle dünya çapında tanınmakta. Swissôtel Hotels & Resorts, 20 ülkede 34 tesis ile hizmet veriyor ve 33 yeni oteli bünyesine katmaya hazırlanıyor. Swissôtel, 110’dan fazla ülkede 5 bin 500’den fazla tesise ve proje aşamasında olan bin 262 otele sahip, dünya lideri bir konaklama grubu olan Accor’un parçasıdır.

Yorum Yaz