We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel The Future Luxury, otel ve acenteleri Kapadokya’da buluşturuyor.

The Future Luxury, otel ve acenteleri Kapadokya’da buluşturuyor.

Türkiye’deki luxury segment otellere misafir gönderen acenteler 19 – 22 Haziran tarihlerinde Kapadokya’ da THE FUTURE LUXURY’de buluşuyor.

2020 başlarında tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsünden sonra luxury segment otellere olan misafir ilgisinden yola çıkarak ilki 2020 sonbaharda İstanbul’da gerçekleştirilen THE FUTURE LUXURY etkinliğinin 7. si 19 – 22 Haziran 2022 tarihleri arasında Kapadokya’ da gerçekleşecek.

Özellikle Rusya, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan gibi Türkiye’ ye yoğun misafir gönderen ülkelerin en iyi satış yapan acentelerının üst düzey yöneticilerinin katılacağı organizasyonda, Türkiye’nin en iyi otelleri kendilerini katılımcılarla yapacağı workshop toplantılarda tanıtma fırsatı buluyor olacak. Özellikle son 2 yılda otellerin yapmış olduğu konsept değişiklikleri, hizmet standartlarının yükseltilmesi ve yeni açılan oteller için büyük bir tanıtım fırsatı olacak bu organizasyonda 100′ den fazla üst segment

Yapıldığı ilk organizasyondan bu yana tüm acenteler ve otelciler tarafindan yoğun bir ilgiyle katılım sağlanan THE FUTURE LUXURY, organizasyon sonrasında ciddi rezervasyon akışlarıyla sektörde tanınır bir marka haline geldi. Sektörün lüks segment misafirlerine konaklama, yat ve concierge hizmetleri gibi butik servis sunan başarılı firması RICHY LIFE CLUB ile beraber organize edildiği Kapadokya’daki bu etkinlikte; Turizm bakanlığı’na bağlı TGA (Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı), Nevşehir Valiliği ve Türk Havayolları tarafından da destekleriyle 7. si düzenlenecektir.l THE FUTURE LUXURY organizasyonu yoğun bir katılım ile gerçekleştirilmek üzere hazırlıklarını tamamlayarak Kapadokya ya renk katacaktır.

Yorum Yaz