We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Sektör bu ay içinde toparlanmaya başlar

Sektör bu ay içinde toparlanmaya başlar

Sealife Group Hotels Satış pazarlama Direktörü Mutlu Coşkun, hem ATF & Hellootel Uluslararası Acenteler Formunu hem de sezonunu değerlendirdi. Coşkun, “2022 turizm sezonu biraz zorlu olsa da Türk profesyonelleri olarak çözüm yolu buluruz. 1 Haziran itibariyle sektörde toparlanma başlar diye öngörmekteyim.” dedi.

Sezon değerlendirmesi alabilir miyiz?

ATF – Antalya Turizm Fuarı ve Hellootel Uluslararası Acenteler Formu partnerlerimizle ilişkilerimizi pekiştirdi ve güçlendirdi. Bunun yanı sıra bölgeyi ve tesislerimizi yeni acentelere tanıtma fırsatı sundu. Biz de Sealife Group Hotels olarak bu tarz organizasyonlara hem katılıyor hem de destekliyoruz.

Sezon bu yıl bildiğiniz üzere zorlu geçecek. 6 tesisimizde farklı pazarlarda farklı segmentlerde hizmet vermekteyiz. Konyaaltı bölgesinde bir sıkıntı şu an için görmüyoruz. Ancak bölgelerde pazar ve uçak bağımlılığından dolayı biraz zorlansak da biz Turizm profesyonelleri mutlaka bir çözüm yolu buluruz. Sezonu 1 Haziran itibariyle toparlanacağını umuyoruz. Beklentilerden uzak bir sezon olsa da sezondan umutluyuz. Porto Bello Hotel Resort & Spa ve SeaLife Family Resort Hotel’de sejour, online, mice ve spor alanlarında yapılan satışlarımızda yıl istatistiğe baktığımızda 100 farklı ülkeden ve bölgelerdeki tesislerimizde ise 65 farklı ülkeden misafir ağırlamaktan dolayı gururluyuz.

Fiyat artışınız oldu mu?

Fiyatsal anlamda bir değişiklik yapmadık. 2019 seviyelerindeki fiyatlarımızı koruduk. Maliyet artışlarına göre planlamalarımıza devam ediyoruz. Belirlediğimiz hizmet kalitesini düşürmeden aynı standartlarda hizmetlerimize devam ediyoruz.

Yorum Yaz