THY ABD Ve Çin’e Uçuş Tarihini Açıkladı!

Güncel 12 Haziran, 12:41'de eklendi

THY ABD Ve Çin’e Uçuş Tarihini Açıkladı!

THY, ABD ve Uzak Doğu uçuşlarına 19 Haziran’da başlayacağını bildiren bir açıklama yaptı.

THY

Türk Hava Yolları- THY Genel Müdürü Bilal Ekşi’nin Twitter hesabından paylaştı.  Bu bilgiler ışığında 19 Haziran tarihi başlangıç diye duyurdu.

İşte TYH, ABD uçuşlarının takvimi

İşte THY’nin uçuş detayları! Chicago ve Washington’a 19 Haziran’dan itibaren haftada 3’er uçuş. Los Angeles’a 24 Haziran’dan itibaren haftada 3 uçuş başlatarak seferlerine devam edecek.

Çin’in Uçuş Tarihlerini de Açıklandı

THY’nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 19 Haziran’dan itibaren Shanghai’a haftada 1, 24 Haziran’dan itibaren Hong Kong ve Seul’a haftada 2 uçuş gerçekleştirilecek.

THY, BDT uçuşlarına Ne Zaman Başlıyor?

THY’nin BDT ülkelerine uçuşları ise 16 Haziran’dan itibaren başlayacak. THY, Bişkek’e 16 Haziran’dan itibaren haftada 3 uçuş. Minsk’e 17 Haziran’dan itibaren haftada 3 uçuş, Duşanbe’ye 18 Haziran’dan itibaren haftada 2 uçuş ve Almata’ya 21 Haziran’dan itibaren haftada 2 uçuş gerçekleştirecek.

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

Türkiye-Rusya Uçuşları İçin Tarih

İçişleri Bakanlığı genelgesinde ülkelere göre tahmini uçuş başlangıç tarihlerine yer verildi. Rusya ile Türkiye Arasında uçuşlar ne zaman başlayacak…

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

İzzet demir 16 Haziran 2020

Çin’e uçuşları başladığı takdirde Çin hükümeti yabancıları ülkeye alacak mı. Ben orda evliyim ama Türkiye deyim. Aileme kavuşabilecek miyim çocuklarımı 5 aydır görmedim