We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel THY yolcuları Alanya’yı izliyor

THY yolcuları Alanya’yı izliyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Özel ekip ve ekipmanlarla hazırlanan 32 dakikalık Alanya belgeseli 120’nin üzerinde ülkeye uçan THY’nin tüm yolcu uçaklarında gösterime girdi” dedi.

Türk Bayrağı’nı dünyanın her köşesinde dalgalandıran, yıllık yolcu sayısı 70 milyonun üzerine ulaşan, 120’den fazla ülkenin 300’den fazla şehrine teker değdiren Türk Havayolları’nın (THY) uçak koltuk ekranlarında Alanya belgeseli gösterimi başladı. Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) tarafından hazırlatılan, Yönetmen Kürşat Kizbaz tarafından çekilen 32 dakikalık belgesel filmi gösterime girdi. Yapılan tanıtım çalışmalarıyla ilgili bilgi veren ALTAV ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Dünyanın en büyük filosuna sahip uçak şirketleri arasında gösterilen THY’nin uçak koltuk ekranlarında yolcular Türkçe ve İngilizce dil seçenekleriyle Alanya belgeseli izliyor. Bu çok önemli bir tanıtım modeli. Bu çalışmaya katkılarından dolayı Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel’e teşekkür ediyoruz. Yaptığımız anlaşma sonucu yönetmenimiz Kürşat Kizbaz tarafından çekimleri tamamlanan tanıtım ve imaj videoları da birçok mecrada yayınlanacak. Bu videolar aynı zamanda Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) dünya çapında yaptığı tanıtımlarda da kullanılacak. ALTAV olarak tanıtım çalışmalarının çeşitlendirilmesini önceki yıllarda olduğu gibi önemsiyor ve ağırlık veriyoruz” dedi.

Yorum Yaz