We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Jolly’de kış erken rezervasyon dönemi

Jolly’de kış erken rezervasyon dönemi

Jolly, kış erken rezervasyon dönemini 20 Eylül 2021 tarihi itibariyle başlattı. Misafirlerin kayak, termal, yakın bölge ve doğa tatili planlarını yapabileceği Jolly’de, kış erken rezervasyon döneminde yüzde 45’e varan indirimlere ek olarak seçili otellerdeki konaklamalarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan veya ödemenin sadece dörtte birini yaparak rezervasyon yapmanız mümkün.

 

2022 KIŞ TATİLİ ÇOK AVANTAJLI

Sonbaharın başladığı, kış mevsiminin de yaklaştığı şu günlerde doğa ile buluşmak, kayak otellerinde kış sporlarına doymak veya termal otellerde şifalı sularla tazelenmek için, Jolly sonbahar ve kış mevsimine özel, alternatiflerle dolu seçenekleri misafirlerine sunuyor.

ÇOK KAL AZ ÖDE

Tabiatın içinde yer alan doğa otellerinden Abant gölü kıyısındaki Büyük Abant Oteli, Sapanca’da bulunan NG Sapanca, NG Sapanca Enjoy, Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, Yalova’da bulunan Lova Hotel&Spa, Bolu Gazelle Resort & Spa’da yapılacak konaklamalarda, konaklama dönemine göre Jolly misafirlerine özel 1 gece veya 2 gece hediye olarak sunuyor.

Şifalı suların merkezi olarak bilinen Afyon’da termal tatil adreslerinden Korel Thermal Resort Clinic&Spa, Sandıklı Thermal Park Hotel, Oruçoğlu Thermal Resort, Akrones Thermal&Spa, Jura Hotels Afyon Thermal, NG Afyon Wellness&Convention’da da rezervasyonlarınıza özel 1 gece ücretsiz.

 

ERZURUM ve KARS HAVALİMANLARINDAN KAYAK OTELLERİNE ÜCRETSİZ TRANSFER

Erzurum Sway Hotels Palandöken, Dedeman Palandöken veya doğal pistleriyle kış turizmi ve kış sporlarına uygun bir yer olan Sarıkamış Kayı Resort Hotel, Kayı Snow Hotel, Royal Özçelik Hotel’de yapılacak konaklamalara özel havalimanından otele ve otelden havalimanında gidiş dönüş transfer hizmeti Jolly misafirlerine özel ücretsizdir.

 

 

Yorum Yaz