We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Turizm Sektörü Ne Zaman Normale Dönecek?

Turizm Sektörü Ne Zaman Normale Dönecek?

Turizm Sektörü Ne Zaman Normale Dönecek?

Dünya Gazetesi’nin canlı yayın sponsoru olduğu 4. Ege Ekonomik Forum’un dördüncü gününde yapılan “Turizm Sektöründe Türkiye’nin 2020 Sonrası Planları Ne Olmalı?” başlıklı oturumunda  Turizm Ne zaman normale döneceğinin cevabı verildi.

normale

ETİK Başkan Yardımcısı Bülent Süzer

Turizm Sektörü Normale Mayıs Ayında Dönecek

Pandeminin turizm sektörüne olumsuz etkilerine değinen ETİK Başkan Yardımcısı Bülent Süzer, 81 ilin İl Kültür Turizm Müdürlüğü’ne güçlü PR ajansı monte edilmesi ve hızlı bir tanıtım atağı önerisinde bulundu. Ve turizmin Mayıs 2021 yılında normale döneceğini söyledi.

 

Dünya Gazetesi’nden Nihat Delibaşı’nın haberine göre Süzer, sektörün 2021’den umutlu olduğunu belirterek şöyle devam etti.“Yürütülen aşı çalışmalarından gelen iyi haberler var. 2021’den umutluyuz. A planı 2021 Mayıs’ı, B planı 2021 Haziranı’nda turizm açılacak. Geç açılan sezon geç kapanacak. Sektörün, 2021’de yaralarını saracağını düşünüyoruz. 2021 turist hedefi, 2019’un yüzde 30 aşağısında olacak. 2023 hedefi 70 milyon turist, 70 milyar dolar gelire ise bir yıl gecikmeli olarak ulaşacağız. İşler yolunda giderse, gecikme de olmayabilir.”

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

 

GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Yeni Sayısı Çıktı

16 yıldır profesyonellerin referans kaynağı olan GM Dergi, 139. sayısında birbirinden özel konu ve konuklarıyla okuyucularıyla buluşuyor. Yeni sayısında “Kalitenin Önemini”  mercek altına alan GM, birbirinden farklı konularıyla turizmin nabzını tutmaya devam ediyor. GM, sektör profesyonellerinin görüşlerini aktarırken, okuyucularına sektöre dair ışık tutmaya devam ediyor.

GM Turizm Ve Yönetim  Dergisini Her Yerde !

gmdergi.com’daki GM Dijital bölümünden indirebilir ya da dergilik uygulamasından ulaşabilirsiniz!

Derginin Tamamını Okumak İçin Tıklayın!

Yorum Yaz