We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Türkiye Uluslararası Padel Turnuvası’na Ev Sahipliği Yapacak

Türkiye Uluslararası Padel Turnuvası’na Ev Sahipliği Yapacak

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

FIP RISE Padel Turnuvası 25-29 Ekim 2023’te Türkiye’de gerçekleşecek.

Uluslararası Padel Federasyonu (FIP) Türkiye Temsilcisi Padel İstanbul Spor Kulübü ev sahipliğinde; Uluslararası Padel Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle gerçekleşen, Türkiye’nin Uluslararası Padel Turnuvası “FIP RISE TÜRKİYE” 25-29 Ekim 2023 tarihleri arasında ikinci kez ALİ BEY CLUB Manavgat’ta gerçekleşecek.

Her seviyeden oyuncuya açık olan bu turnuvanın son kayıtları 18 Ekim 2023 tarihi itibari ile kapandı. 20 ülkeden 40 takım turnuvaya kayıt oldu. Dünya klasmanında ilk 100’den 13 takımın yer aldığı bu
turnuvanın sponsorları CUPRA Türkiye, AS Teknoloji ve Ali Bey Club oldu.

Antalya Manavgat’ta düzenlenecek eleme turları 26 Ekim tarihinde, birinci tur ve çeyrek final müsabakaları 27-28 Ekim tarihlerinde, yarı final ve final müsabakaları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda
tamamlanacaktır. Yarı final ve final müsabakaları Uluslararası Padel Federasyonu (FIP) youtube kanalında canlı olarak yayınlanacak.

Yorum Yaz