Akay Travel’dan Novaturas’a Özel Gala Yemeği

Sektörel Haberler 9 Eylül, 13:30'de eklendi

Akay Travel’dan Novaturas’a Özel Gala Yemeği

Akay Travel,uzun yıllardır birlikte çalıştığı Baltık pazarının lideri Tur operatörü Novaturas ekibini ve alt acentalarının üst düzey yöneticilerini Regnum Carya Otelinde ağırladı.

GM DERGİ- SABRİYE ÇAY

Novaturas’ın üst düzey yöneticileri ve Baltık Pazarı acenteleri düzenlenen Gala yemeği ile Türk turizmcileriyle bir araya geldi.  Bu muhteşem gala yemeğine ilgi oldukça yoğundu . Bu özel geceye de ev sahipliğini  Gloria Golf Resort oteli  yaptı.

Akay Travel,  önderliğinde gerçekleşen gecede Akay Travel’ın Genel müdürü Ethem Okudur konuklarla tek tek ilgilendi. Ethem Okudur Gala yemeğinde bir konuşma gerçekleştirdi. Okudur konuşmasında; “Uzun yıllar birlikte çalıştığımız Baltık ülkeleri pazarının lideri olan ve bu yıl 20. Yılını kutlayan operatörümüz NOVATURAS , üst yönetimi ile birlikte  Litvanya, Letonya ve Estonya ülkelerinde en iyi satış yapan acentaların sahipleri ve genel  müdürlerinin yer aldığı ve Acentamızın düzenlediği VIP program dahilinde Antalya’da ağırladık. Daha uzun yıllar birlikte başarılara imza atacağız” dedi. Ayrıca Baltık pazarının  Rus’un gelmediği sezonda,  Almanya’nın ara verdiği yılda bile kapasitesini arttırarak operasyonuna devam ettiğini, 15 Temmuz 2016 sonrasında, çoğu pazarın geri çekilmesine rağmen Baltık pazarının Antalya’dan vazgeçmediğini, aksine daha da fazla koltuk koyarak kapasitesini arttırdığını belirtti. Ayrıca bu pazarın diğer pazarlar gibi sadece iyi gün dostu değil, kötü gün dostu da olduğunu, kötü günümüzde yanımızda olan nadir pazarlardan biri olduğunun altını önemle çizdi.

Sektorun ileri gelen temsilcilerinden AKTOB Baskan Yardımcısı Kaan Kavaloglu, ALTİD Başkanı Burhan Şili,  KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz ve Antalya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş’in kısa konuşmaları ile devam eden gece,  Novaturas Ceosu Audrone Keinyte’nin  Türkiye’de uzun yıllardır Akay Travel ile birlikte partnerlik yapmaktan büyük onur duyduklarını dile getirdiği konuşması ile devam etti. Ve konuşmasının devamında gelecek planları hakkında bilgiler aktardı.

Geceye Ev sahipliği yapan  Gloria Golf Resort Otel Ibrahim Tosun ‘a Ethem Okudur tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Gece konukların canlı müzik eşliğinde keyifli dakikalarıyla devam etti.

Akay Travel Genel Müdürü Ethem Okudur – Novaturas Ceo’su Audrone Keinyte

 

Antalya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş

 

GLORIA Golf Hotel Genel Müdürü Sinan Aybattı  – Novaturas Ceo’su Audrone Keinyte

Akay Travel Genel Müdürü Ethem Okudur- GLORIA Golf Hotel Genel Müdürü Sinan Aybattı

 

Deniz Gül – Mine Okudur Gül

akay

ALTİD | Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Burhan Sili

    Limak Holding Turizm Grubu CEO’su Kaan Kavaloğlu’

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.