24.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

CRYSTAL HOTELS DESTEĞİNDE YARIŞTILAR YILIN ALTIN ŞEFİ  İKİNCİLİK ÖDÜLÜNÜ KAPTILAR

Anfaş Otel Ekipmanları Fuarı’nda bu yıl 8’ncisi düzenlenen Uluslararası Altın Kep  yarışmasına Crystal Hotels’in sponsorluğu ile  katılan Adnan Menderes Üniversitesi Davutlar Meslek Yüksekokulu İkram Hizmetleri Programı öğrencileri ödülle döndü.

ANA YEMEK  Bezelye pure yataginda Panga wellington köktart  hollandez sos ile lezzet kadar sunum da önemli

Altın KepYarışmasına Davutlar Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Şef  Ozan Güngör’ün gözetiminde Yılın Altın Şefi  kategorisinde  katılan Adnan Menderes Üniversitesi Davutlar Meslek Yüksekokulu 1’nci sınıf öğrencileri Berkay Demirkafa, İbrahim Akıncı ve Memiş Gözgeç, 2’ncilik ödülüne layık bulundu.

Antalya’da faaliyet gösteren yaklaşık 18 profesyonel mutfak ekiplerine karşı yarışan ,  Adnan Menderes Üniversitesi Davutlar Meslek Yüksekokulu İkram Hizmetleri Programı   öğrenci  aşçılardan oluşan ekibin hazırlayıp sunduğu başlangıç yemeği voyage sos eşliğinde ev yapımı somon fume, Hollandez sos ile Bezelye püre yatağında Panga Wellington sebze  Köktart eşliğinde  ana yemeği ve kaymaklı kayısı lokumu tatlısı profesyonel jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda büyük beğeni kazandı ve 2’ncilikle ödüllendirildi.

Crystal Hotels’in  sponsorluğunda yarışmaya katılıp 2’ncilik ödülü alan öğrenciler yaz stajlarını Crystal Waterworld Hotel’de yapacaklar.

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER