Ersoy Ve Bağlıkaya Arasında Gerilim!

Sektörel Haberler 12 Aralık, 16:24'de eklendi

Ersoy Ve Bağlıkaya Arasında Gerilim!

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Firuz Bağlıkaya ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy arasındaki gerilim yaşandı. CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Bakan Ersoy’u seçimlere karıştığı gerekçesiyle suçladı. Ersoy, kendisine yapılan suçlamaları yalanladı ve TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’yı itham etti.

“Randevu Vermek Zorundayım”

Bakan Mehmet Nuri Ersoy, Bağlıkaya’nın rakipleriyle görüştüğünü kabul etti. Ersoy, görüşmeyi şu şekilde savundu: “Ben turizm sektöründeki paydaşlarına randevu vermek zorundayım.” TÜRSAB seçimlerinde vicdanen rahat olduğunu söyleyen Ersoy burada özrü hakkettiğini ifade etti.

“Zorla Bağış Aldıkları Hakkında Şikayet Mektupları Aldık”

Ersoy, seçimlerin denetlenilmesi için TÜRSAB ve Bağlıkaya’nın şirketine heyet gönderildiğini söyledi. Ersoy, zorla insanlardan bağış aldıkları ile ilgili şikayetler aldığının da altını çizdi. Denetçilerden çok sayıda bağışlarla ilgili makbuz belgesi aldıklarını belirten Ersoy, tarafsızlıklarını bozmamak için seçimin bitmesini beklediklerini dile getirdi.

Ersoy, Bodrum’daki Koy Hakkında Konuştu!

Mehmet Nuri Ersoy, kendi şirketinin bünyesinde bulunan ETS hakkında da konuştu. ETS Şirketine verilen ve ileriki zamanlarda da verilen yerlerin genişletildiği hakkında çıkan haberler hakkında Ersoy, “Araziyi bakan olmadan önce 2005 yılında almıştım” dedi.

 

GM Dergi’sinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!


QM AWARDS 2019 Oylamada Son Gün!

10’uncu yılını kutlayan QM Awards 2019 için ikinci tur oylama heyecanı tüm hızıyla sürüyor.  28 Kasım 2019 tarihinde başlayan QM Awards 2019 2. tur oylamasında artık sona doğru yaklaşılıyor. Oylama 12 Aralık 2019 Perşembe günü  son bulacak. Ödüller, 19.12.19 tarihinde HOTEL Su’da sahiplerine muhteşem bir tören ile takdim edilecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.