16.7 C
Antalya
Çarşamba, Aralık 1, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

FERIEN Touristik & Coral Travel Üst Yönetim Değişimi

FERIEN Touristik & Coral Travel Üst Yönetim Değişimi

Bauermeister Çavdır‘a devrediyor . Heinz Bauermeister, OTI Holding iştirakı olan Düsseldorf merkezli tur operatörü FERİEN Touristik & Coral travel’in yönetimini 1 Mart 2021’de Koray Çavdır’a devredecek.

FERIEN Touristik & Coral Travel Üst Yönetim Değişimi

Bauermeister, Hartmann seyahat acentesi, eski LTU & TUI şirketi BUY.bye ve alltours markası BYEBYE’de Genel Müdür olarak çalıştıktan sonra Haziran 2013’te FERİEN Touristik GmbH’nin yönetimini devraldı. Bauermeister, şirkette kısmi emeklilik programı dahilinde Kasım ayına kadar satış ve pazarlama faaliyetlerinde Koray Çavdır’ı destekledikten sonra hak ettiği tam emekliliğe ayrılacak.

OTI Holding CEO’su Ayhan Bektaş,” OTI Holding yönetim kurulu adına güvenilir, başarılı liderliği ve çabaları için Heinz Bauermeister’a teşekkür etmek istiyorum ” dedi. “Heinz Bauermeister’in yıl sonuna kadar tecrübesi ile şirketle birlikte kalacağı için memnunuz. Grubumuzda Ürün Satın Alma Başkan Yardımcıs görevini yapan Koray Çavdir ile FERIEN Touristik ve Coral travel için istediğimiz yöneticiyi atadık.”

2017’den beri OTI Holding için çalışan Koray Cavdir için Alman pazarı yeni değil. OTI Holding’e katılmadan önce LTU Touristik, Meier’s Weltreisen, DER Tour ve Thomas Cook’ta ürün ve otel alımlarında üst düzey pozisyonlarda bulunduktan sonra TUI Grubu iştirakı olan TUI Türkiye / Tantur’un Genel Müdürlüğünü üstlendi.

 

FERİEN Touristik & Coral Travel’in yönetim ekibi 15 Şubat 2021’den bu yana Michael Gisbertz ve Alexander Trenks tarafından da güçlendirildi. Thomas Cook grubuna ait olan tur operatörü Bucher’ın eski Genel Müdürü Michael Gisbertz, muhasebe ve iş idaresi bölümünün yönetimini devraldı. Eskiden alltours’ta uçuş satın alma müdürü olan Alexander Trenks, FERIEN Touristik ve Coral travel’de uçuş departmanı yöneticisi olarak başladı.

 

OTI Holding yeni ve güçlendirilmiş yönetici ekibi ile FERİEN Touristik ve Coral Travel tur operatörlerinin aracılığıyla Almanya’daki varlığının altını çiziyor ve Corona’dan sonra büyümeye odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER