FERIEN Touristik & Coral Travel Üst Yönetim Değişimi

Sektörel Haberler 22 Şubat, 11:41'de eklendi

FERIEN Touristik & Coral Travel Üst Yönetim Değişimi

Bauermeister Çavdır‘a devrediyor . Heinz Bauermeister, OTI Holding iştirakı olan Düsseldorf merkezli tur operatörü FERİEN Touristik & Coral travel’in yönetimini 1 Mart 2021’de Koray Çavdır’a devredecek.

FERIEN Touristik & Coral Travel Üst Yönetim Değişimi

Bauermeister, Hartmann seyahat acentesi, eski LTU & TUI şirketi BUY.bye ve alltours markası BYEBYE’de Genel Müdür olarak çalıştıktan sonra Haziran 2013’te FERİEN Touristik GmbH’nin yönetimini devraldı. Bauermeister, şirkette kısmi emeklilik programı dahilinde Kasım ayına kadar satış ve pazarlama faaliyetlerinde Koray Çavdır’ı destekledikten sonra hak ettiği tam emekliliğe ayrılacak.

OTI Holding CEO’su Ayhan Bektaş,” OTI Holding yönetim kurulu adına güvenilir, başarılı liderliği ve çabaları için Heinz Bauermeister’a teşekkür etmek istiyorum ” dedi. “Heinz Bauermeister’in yıl sonuna kadar tecrübesi ile şirketle birlikte kalacağı için memnunuz. Grubumuzda Ürün Satın Alma Başkan Yardımcıs görevini yapan Koray Çavdir ile FERIEN Touristik ve Coral travel için istediğimiz yöneticiyi atadık.”

2017’den beri OTI Holding için çalışan Koray Cavdir için Alman pazarı yeni değil. OTI Holding’e katılmadan önce LTU Touristik, Meier’s Weltreisen, DER Tour ve Thomas Cook’ta ürün ve otel alımlarında üst düzey pozisyonlarda bulunduktan sonra TUI Grubu iştirakı olan TUI Türkiye / Tantur’un Genel Müdürlüğünü üstlendi.

 

FERİEN Touristik & Coral Travel’in yönetim ekibi 15 Şubat 2021’den bu yana Michael Gisbertz ve Alexander Trenks tarafından da güçlendirildi. Thomas Cook grubuna ait olan tur operatörü Bucher’ın eski Genel Müdürü Michael Gisbertz, muhasebe ve iş idaresi bölümünün yönetimini devraldı. Eskiden alltours’ta uçuş satın alma müdürü olan Alexander Trenks, FERIEN Touristik ve Coral travel’de uçuş departmanı yöneticisi olarak başladı.

 

OTI Holding yeni ve güçlendirilmiş yönetici ekibi ile FERİEN Touristik ve Coral Travel tur operatörlerinin aracılığıyla Almanya’daki varlığının altını çiziyor ve Corona’dan sonra büyümeye odaklanıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.