GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİNE YILIN EN İYİ TURİZM DERGİSİ ÖDÜLÜ VERİLDİ

Sektörel Haberler 9 Aralık, 11:01'de eklendi

Türkiye’nin Altın Turizm Ödülleri, 8 Aralık cuma gecesi İstanbul Büyükdere İskelesinde düzenlenen muhteşem ödül töreni ile sahiplerini  buldu. Bizce yapım-Asyamice ve Tur- yön ‘ ün bir araya gelerek  bu yıl 2. si düzenlenen ve 70 farklı kategoride turizmin en iyilerine Altın Turizm Ödülleri’nde  GM Turizm ve Yönetim Dergimiz, Türkiye ‘nin 10 üniversitesinin öğrencilerine göre Turizme yön verenlerden olarak belirlenerek ödüle layık görüldü.

 Ödülü alan GM Turizm ve yönetim Dergisi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Meral ;

Türkiye ‘nin 10 Üniversitesinin Öğrencilerine Göre Turizme Yön Verenlerden Olarak Belirlenmiş Olmaktan Gurur Duyuyoruz. ” dedi

   

 

Altın Turizm Ödülleri Nedir?

Türkiye’de ki bütün alanlarda ( Siyaset, Ekonomi, Turizm, Basın, Sanat, TV&Sinema, Magazin, İnşaat, Gıda, Teknoloji vb. ) ülkeye yön veren kişi, kurum ve kuruluşları öne çıkartarak teşvik ve motivasyon amaçlı yapılan bir etkinliktir. Amaç ,  tüm alanlarda ülkenin ileri gelen kişi, kurum ve kuruluşları bir araya getirip onlara verilen değeri basın yoluyla ülke halkına yansıtmak. Projede yer alacak kişi, kurum ve kuruluşları alanlardaki çalışma ve yaşamlarına motivasyon katkısı sağlanıp, daha da ileriye koşmalarına vesile olmak. Proje tamamlandıktan sonra  verilecek ( Türkiye’ye Yön Verenler ) en iyileri ödülleri takdim edildip sonra, tüm kamuoyu ile paylaşarak tüm kitleye duyurmak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.