We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Kempınskı Hotel The Dome Belek’te Rüya Gibi Bir Yaz Başlıyor!

Kempınskı Hotel The Dome Belek’te Rüya Gibi Bir Yaz Başlıyor!

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Kempınskı Hotel The Dome Belek’te Rüya Gibi Bir Yaz Başlıyor!

Selçuklu mimarisinin zengin mirasını, Toros dağlarının benzersiz ihtişamı ile bir araya getiren Kempinski Hotel The Dome Belek, yaza kapılarını açıyor.

Kempinski Hotel The Dome Belek2 (1)

Akdeniz’in eşsiz sahilleri ve doğanın göz kamaştıran güzelliği, Kempinski Hotel The Dome Belek’in kültürel estetiği ile bir araya gelerek unutulmaz anılar biriktirmek üzere yazı karşılıyor. Butik otel anlayışı ile her karesinde ayrıcalıklı servisler sağlayan Kempinski Hotel The Dome Belek, görkemli yapısı ile de dikkat çekiyor. Otelin girişi için tasarlanan özel kapı, Konya’da bulunan Eşrefoğlu Camii kapısının replikası olma özelliğini taşıyor. 704 yıldır ayakta kalan bu muhteşem Selçuklu mimarisinin izleri, otelin tüm alanlarında ve tasarımında önemli rol oynuyor ve ilhamını bu kültürel mirastan alıyor. Ayrıcalıklı tasarım anlayışını kapıların ardında da devam ettiren otelde, lobi mobilyalarının tamamını özel olarak koleksiyonlanmış vintage FENDI CASA dizaynı ile göz dolduruyor.

Merkezi lokasyonuyla bölgedeki uğrak adreslere ve havaalanına yakınlığı ile dikkat çeken Kempinski Hotel The Dome Belek, sevdiklerinizle biriktireceğiniz yepyeni anılar ve unutulmaz deneyimlere ev sahibi olmaya hazırlanıyor.

Eğlenceli ve dingin…

Lezzetli ve canlı…

Mavi ve yeşil…

Kempinski Hotel The Dome Belek, Akdeniz’in her tonunu bünyesinde buluşturarak sizlere benzersiz bir deneyim sunmak için kapılarını bu yaza açıyor.

Kempinski Hotel The Dome Belek2 (3)

Kempinski Hakkında:

1897 yılında kurulan Kempinski Hotels, Avrupa’nın en eski lüks otel grubudur. Kempinski’nin kusursuz kişisel hizmet ve üstün misafirperverlik konusundaki zengin mirası, mülklerinin münhasırlığı ve bireyselliği ile tamamlanmaktadır. Kempinski şu anda 34 ülkede 78 beşyıldızlı otel ve konut portföyünden oluşmakta ve Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Amerika’da yeni mülkler eklemeye devam etmektedir. Her biri, kendi mirasını kaybetmeden Kempinski markasının gücünü ve başarısını yansıtıyor. Portföy tarihi dönüm noktası mülkleri, ödüllü kent yaşam tarzı otelleri, seçkin tatil köylerini ve prestijli konutları içerir. Her biri, misafirlerine konumunun kültürel geleneklerini benimseyerek Kempinski’den bekledikleri kaliteyi yansıtıyor. Kempinski, dünyanın en büyük bağımsız otel markaları ittifakı olan Global Hotel Alliance’ın (GHA) kurucu üyesidir.

 

Yorum Yaz