24.5 C
Antalya
Salı, Temmuz 5, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Lavrov ve Çavuşoğlu Antalya’da Buluşacak!

Rus Bakan Lavrov ve Bakan Çavuşoğlu’nun kritik görüşmesi Antalya’da

Antalya turizminin ana pazarlarından biri olan Rusya’nın Türkiye ile arasındaki ilişkiler büyük önem taşıyor.  Son zamanlarda pasaportsuz seyahat ile gündemde olan iki ülke ilişkileri turizm sektörü olarak hepimizi yakından ilgilendiriyor.

İşte bu önemli gelişmelerden biri de 29 Mart’ta iki ülkenin Dış İşleri Bakanının Antalya’da bir araya gelmesi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 29 Mart’ta Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Antalya’da  bir görüşme gerçekleştirecek.

Dış İşleri Bakanlığı bununla ilgili yazılı bir açıklama yaptı;

29 mart’ta gerçekleşecek Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyinin (ÜDİK) alt birimi Ortak Stratejik Planlama Grubu’nun 7. toplantısına  Çavuşoğlu ve Rus Dış işleri Bakanı Lavrov başkanlık edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rusya'dan Mısır'a charterlar artıyor

Toplantıda iki ülke arasındaki ilişkiler tabi ki ana gündem maddesi. Bakalım, pasaportsuz  seyahat hakkında yeni bir açıklama gelecek mi?

Ayrıca toplantıda iki ülke bölgesel ve uluslar arası gelişmeler hakkında da bilgi  ve fikir alışverişi yapacak.  Toplantının bitiminde

Türkiye Cumhuriyeti ile Rusya Federasyonu dış işleri bakanlıkları arasında 2019-2020 İstişare Planı imzası atılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Diana’dan Kuşadası’na 1.728 Yataklı Tatil Köyü

Bünyesinde Paloma Otelleri’nin de olduğu Diana Travel, Kuşadası’na dev bir tatil köyü kuracak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Alltours Türkiye'de ağırlığını arttırıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rusya'dan Mısır'a charterlar artıyor
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,166TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER