Diana’dan Kuşadası’na 1.728 Yataklı Tatil Köyü

Sektörel Haberler 27 Mart, 12:24'de eklendi

Diana’dan Kuşadası’na 1.728 Yataklı Tatil Köyü

Bünyesinde Paloma otellerinin de olduğu Diana Travel, Kuşadası’na dev bir tatil köyü kuracak.

 

Diana’dan Turizme Büyük Katkı

Diana Travel, Kuşadası Boyalık Mevkii’nde satın aldığı 304 bin 642 metrekarelik araziye 81 milyonluk yatırımla tatil köyü inşa edecek. Geçen yıl satın alınan tatil köyü, 498 oda ve bin 728 yatak kapasitesiyle turizme önemli katkılar sağlayacak.

Diana Travel, bu yatırımını Kuşadası Boyalık Mevkii’nde satın aldığı 304 bin 642 metrekarelik arazi üstündeki 51 oda kapasiteli Turizm Konaklama Tesisi’nin yerine kuracak.

Diana Travel, 1977 yılında Kuşadası’nda faaliyete başlamıştı. 1979 yılında ise otelcilik alanına da girerek Paloma Hotels markası konaklama kesiminde de faaliyete başladı. Diana 1998 yılında merkezini Antalya’ya taşıdı.

Diana Travel bünyesinde konaklama alanında 9 tesis bulunuyor.

 

 

 

Uğur Ecel: “Bu Sezon Gelir Yönetimi Yapacağız”

Von Resort Odalar Bölümü Müdürü Uğur Ecel ile pazarların son durumunu konuşma fırsatı bulduk. 

Ecel  bu yıl ile ilgili olarak; “Gelirlerimizi artırdık ancak, kontrollü ve emin adımlarla ilerliyoruz. Bu sezon gelir yönetimi yapacağız” dedi.

Avrupa pazarında yüksek oranlarda artışlar olduğu söyleniyor. Siz bu konuda neler söylemek istersiniz?

Bizim bu pazardaki artışımız geçen yıla oranla yüzde 5 ile 10 arasında diyebiliriz. Önceki yıllarda vermiş olduğumuz ilave indirimlere yakın indirimleri bu yıl da uyguladık.  Fiyatlarımızdan dolayı operatörlerle sıkıntı yaşamadık.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.