LMX Touristik 75 Alman Seyahat Acentesini Ağırladı

Sektörel Haberler 19 Kasım, 10:43'de eklendi

LMX Touristik 75 Alman Seyahat Acentesini Ağırladı

Alman Tur operatörü LMX Touristik, 15-18 Kasım 2019 tarihleri arasında Almanya’dan 75 seyahat acente sahibini Antalya’da ağırladı.

LMX Touristik 75 Alman Seyahat Acentecisini Ağırladı

Toplantı, Side Alba Queen otelinin ev sahipliğinde ve W2M seyahat acentesinin organizasyonunda gerçekleşti. Toplantıya RSO ve AMONDO seyahat acente zincirlerinin yetkilileri ve acente sahipleri katıldı. 2 günlük Workshop’da yeni Satış ve Pazarlama Stratejileri, Marketing ve güncel konular ele alındı.

Alman Futbol Milli Takım eski oyuncusu Mario Basler’in de özel konuk ve konuşmacı olarak toplantıya katıldı. Ön plana çıkan konuların başında turizmde yaşanan son olaylar ve Dinamik Paketleme ile Klasik Seyahat Acente kıyaslaması yapıldı.

LMX Türkiye Genel Koordinatörü Serdar Bayraktar konu ile ilgili yaptığı açıklamada söz konusu Workshop’un çok verimli geçtiğini, teknolojik yeniliklerin, Dinamik Paketleme de yaşanan gelişmeler ve genel olarak Alman turizm pazarının durumunu değerlendirildiğini ifade etti.

Bayraktar, ayrıca Türkiye ile ilgili Avrupa’da yaşanan olumsuzlukları gidermek, bilhassa Suriye olaylarındaki haklılığımızı anlatmak ve bire bir görüşmeler yapmak adına güzel bir fırsat oldu, dedi. Ve bunu çok iyi kullandıklarını söyledi.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.