We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Mete Vardar: “Teknoloji yatırımlarımızın meyvelerini almaya başladık”

Mete Vardar: “Teknoloji yatırımlarımızın meyvelerini almaya başladık”

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar yaptığı sezon değerlendirmesinde; “Geçirmiş olduğumuz dijital dönüşümle yeni bir dönem başlatacağımıza inanıyoruz. Son dönem atakları ile 2023 sezonu başarıyla kapanacak, 2024 hedeflerimiz çok daha yüksek olacak.” dedi.

Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen İstanbul Turizm Fuarı’nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mete Vardar şunları söyledi:
“Güney bölgelerinde tatil imkanı halen devam ediyor, otellerin doluluk oranları da oldukça iyi gidiyor. Beklediğimiz gibi son dönemde artan talepler ile yıllık hedeflerimizi yakalayacağımızı düşünüyoruz. Yurt dışı turlar, Kıbrıs turları, bilet ve kongre turizmi olarak bilinen M.I.C.E. departmanlarımızda da hedeflediğimiz bütçenin üstüne çıkacağız.”

“2024 hedeflerimizi yüksek tutacağız”

Teknoloji alanında uzun süredir yaptıkları yatırımların meyvesini 2023 yılında almaya başladıklarını belirten Mert Vardar, “yaptığımız teknik yatırımlarla artık farklı firmaların kendi platformlarında Jolly ürünlerini sorunsuzca sunabilmesini sağlıyoruz. Geçirmiş olduğumuz dijital dönüşüm ile öncelikle yurt içinde sonrasında da yurt dışında yeni bir dönem açacağımıza inanıyoruz. Biz sektördeki geleneksel yaklaşımları değiştirecek öncü bir rol üstlendik. Tüm gelişmeler ışığında 2024 yılı için hedeflerimizi yine yüksek tutacağız” dedi.

Yorum Yaz