OTELCİLER BU SİTEYE DİKKAT !

Sektörel Haberler 13 Ekim, 14:50'de eklendi

Otel değerlendirme sitelerine alıştık, herkes kullanıyor. Fakat şimdi de „plaj değerlendirme“ sitesi geliyor. Yabana atmayın: tatilcilerin yüzde ellisi için güneş, deniz ve kum en önemli tatil özelliği, ve Alman tatilcilerin yarısı bozulmamış doğa ile temiz su istiyor.

126292

Hatırlayalım: otel değerlendirme sitelerini başlatanlar, Holidaycheck´i kuran bir avuç dolusu gençti. Buna rağmen otel değerlendirme siteleri piyasada muntazam bir güç oldu.

Berlin´de üç genç tarafından kurulan „Beach Inspector“ (plaj müfettişi), belki de aynı başarıyı elde edebilir, çünkü sitenin ana fikri ilginç ve çekici. Beach Inspector adlı sitede, plajların kalitesi yanısıra bir de bir plajın aile tatili mi, parti için mi, ya da sakin bir şekilde dinlemek isteyenler için mi uygun oldukları belirtiliyor.

Gönüllü kişilerin bir app sayesinde gittikleri plajları değerlendirebildikleri sitede, plajların engelliler için uygun olup olmadığı kriterinin yanısıra tabii ki suyun temizliği, sunulan altyapı, su sporu olanakları ve plajda tatil yapmak isteyenlerin merak edebilecekleri her konuda bilgi verilmekte. Ayrıca plajları gösteren resim ve videolar da sunuluyor.

„Beach-Inspector“ şu ana kadar 20 farklı ülkeden binden fazla plaj hakkında bilgi veriyor ve bu sayı gün geçtikçe artmakta. Beach Inpector´un yurtdışında hızla büyüyeceği tahmin ediliyor çünkü kurucuları gerçekten henüz cevap verilmeyen bir ihtiyacı bulmuşlar, zira plajların tatilcilerce verilen önemine karşın şimdiye kadar plajlar hakkında pek bilgi bulunmuyordu. Bu durum değişecek galiba. /tourexpi

Plaj müfettişi olmak ya da sadece siteyi ziyaret etmek isteyenler, şu linki tıklayabilir:

 

https://www.beach-inspector.com/de/

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.