We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler POYD 2022 sezon galasında 30. yılını kutladı

POYD 2022 sezon galasında 30. yılını kutladı

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) 2022 Sezon Galası’nda 30. Yılını kutladı. Nirvana Cosmopolitan’da gerçekleştirilen ve Eczacıbaşı Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın da katıldığı galada POYD Yönetim Kurulu Üyeleri zeybek oynayarak POYD’un 30. yılını kutlayıp Cumhuriyetin kurucusu ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü andı.

Turizm profesyonellerini çatısı altında toplayan ve turizm sektörünün en aktif dernekleri içinde yer alan POYD, 30. yılını Geleneksel Sezon Galası’da kutladı. Antalya’nın en yeni otellerinden Nirvana Cosmopolitan’da gerçekleştirilen ve kokteyl ile başlayan gece yemek ile devam etti. Eczacıbaşı Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın da yer aldığı galaya AKTOB Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu, AKTOB geçmiş dönem başkanı Erkan Yağcı ve POYD üyeleri katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan POYD Başkanı Ülkay Atmaca, POYD üyelerine ve Türkiye turizmine katkı verenlere teşekkür etti. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği gecede POYD Yönetim Kurulu Üyeleri, konukların karşısına çıkarak Harmandalı Zeybeği sahneleyerek Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü andı. Deneyimli turizmcilerin sürprizi turizmcilerden büyük alkış aldı. Turizmciler, telefonları ile anı ölümsüzleştirdi.

Gece teşekkür plaketlerinin sunumu ve canlı müzik eşliğinde devam etti.

Yorum Yaz