QM AWARDS 2018 OYLAMASI SONA ERDİ, ÖDÜLLER, 13 ARALIK’TA SAHİPLERİNE KAVUŞUYOR

Sektörel Haberler 8 Aralık, 14:32'de eklendi

QM AWARDS 2018 OYLAMASI SONA ERDİ. ÖDÜLLER, 13 ARALIK’TA SAHİPLERİNE KAVUŞUYOR

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management 2018 Ödülleri için oylama sona erdi. Kazananlara ödülleri 13 Aralık 2018 tarihinde  Titanic Deluxe Golf Belek’te düzenlenen muhteşem ödül töreniyle  sahiplerine takdim edilecek.

Muhteşem ödül gecesinde “Türk Turizminin enleri” seçilecek

Bu yıl ki QM AWARDS 2018 ödül törenine T.C  Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve  T.C Kültür ve Turizm Bakanı Sn. Mehmet Ersoy teşrif edecek. Ayrıca Antalya Bürokrasi ve İş dünyasının önde gelenleri ,  Turizm Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Turizm sektörünün değerli yatırımcıları,  Türkiye’nin  dört bir yanında gelecek olan turizm profesyonelleri, KKTC Turizmi’nin önde gelen temsilcileri ve turizm sektörüne yönelik hizmet veren tedarikçi firmaların üst Düzey yetkilileri  ve tüm turizm paydaşları bir araya  gelecektir. 

POYD Resmi Yayını olan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin iki aşamalı oylama sistemiyle oluşturduğu Qm Ödülleri,  13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek’te düzenlenen muhteşem ödül töreniyle  sahiplerine takdim edilecek.

 Ödül Töreni canlı yayın ile izleyicilerle buluşacak

Türk Turizmin En’lerinin seçildiği  ödül töreni seremonisi ve ödül gecesinin görkemi  Youtube aracılığıyla  canlı olarak izlenebilecek. Ulusal Kanal V ekranlarında seyirci ile buluşacak.

TURİZMİN ENLERİ’NE 13 FARKLI KATEGORİDE 55 DALDA  ÖDÜL

13 Dalda 55 farklı kategoride  turizmin en iyilerinin seçildiği  QM AWARDS 2018 Ödülleri İhtişamlı  POYD Geleneksel Gala Gecesi’nde sahipleriyle buluşuyor. Bu yıl bir ilk gerçekleşerek Türkiye’nin yanı sıra KKTC’nin en iyilerine de gece de ödül verilecek.

SLOGANIMIZ “BE THE BEST”

QM sürekli gelişen ve değişen dünyada markaların en üst noktaya ulaşmasını vurgulamak amacıyla “ Be The Best” sloganıyla farkındalık yaratmak için yola çıktı.

QM AWARDS ÖDÜLLERİ DETAYLI BİLGİ ÇİN TIKLAYIN

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.