We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Rus Acenteler Kemer’de

Rus Acenteler Kemer’de

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Rus Acentalar sezon öncesi otellerdeki info gezilerine devam ediyorlar. Rusya’da tatil için en çok tercih edilen yerler arasında gösterilen Kemer’e gelen Rus acente grubu Limak Limra Otel’de info aldı.

Limak Hotels BDT Pazarlama müdürü Tolga Barış’ın karşıladığı grup, Kemer Limak Limra Hotel’i gezdi,otel hakkında ve bölge hakkında bilgi aldı. Oteli ve Kemer’i beğendiklerini söyleyen grup üyeleri teşekkürlerini sunarken, Kemer’in Rusya’da çok tanınan ve tercih edilen bir destinasyon olduğunu söylediler.

Limak Hotels BDT Pazarlama müdürü Tolga Barış yaptığı açıklamada, “Rus acentalar umutlu.Sezon öncesi satışlarını arttırmak için otel ziyaretlerine duraksız devam ederek yenileme çalışmaları ve otel içi hizmetleri hakkında bilgi alıyorlar. Onları otelimizde ağırladık ve gerekli infoyu verdik” diye konuştu.

Yorum Yaz