23.4 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

SAN Group Sektörde Dünya Devi!

SAN Group Sektörde Dünya Devi!

27 yılını dolduran SAN Group, 72 ülkede seyahat sektörüne değer katan yazılım çözümleri üretiyor.

 

Sejour’un yanı sıra, 2013 yılında kurulan Paximum markası ile iş modelini tamamen Sejour kullanan incoming acentesinin otel ürününü global kitleye taşıma üzerine kurguluyor.

Mesela, Dubai’de faaliyet gösteren bir incoming acentesi, 700’ün üzerinde Sejour kullanıcısı acenteden sadece biri. Sisteminde yer alan kontratlı otelleri Tur Operatörlerine hali hazırda web servisleri, XML, excel ya da extranet ile servis ediyor. Aynı ürünleri Paximum kanalına da kendi belirlediği fiyat ve koşullarla açabiliyor. Böylece otelci dolaylı olarak daha fazla satış kanalına ulaşıyor ve doluluklarını kısa zamanda artırma şansı buluyor.

Netice itibariyle yıllardır süregelen klasik acente-tur operatörü ürün alım ve satış döngüsünden farklı bir durum değil. Artık seyahat acentesi tek bir entegrasyon ile global Bedbank’lara hem ürün verip, hem de rekabet etme şansına sahip olabiliyor. SAN Group, Paximum ile başlattığı global seyahat ürünleri entegrasyonlarına GDS’lerin bulunduğu uçak XML bağlantılarını da ekliyor. Dinamik paketleme ile çözümlerini bir adım daha öteye taşıyor.

 

Konu hakkında SAN Group Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türk açıklamalarda bulundu:

“Paximum ile başladığımız B2B entegrasyonlar hızla büyüyor. Paximum, bugün 150’den fazla yerel ve global incoming acentenin otel kontratını teknolojinin en yaygın kullanıldığı pazarlara ulaştırıyor. Ayrıca yaptığımız önemli anlaşmaların da bir sonucu olarak lokal otel datası konusunda global markalar tarafından tercih edilmeye de başlandık. Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz dünya devi Amadeus-Contentinn çift taraflı satış anlaşması ile de hızımıza hız kattık.

 

Maliyetsiz ve Çok Hızlı

LotsofHotels, Sunhotels, RoomsXml, Dnata-Travel Republic, W2M, Special Tours, Smyrooms, ve daha onlarca b2b tedarikçisi ile yine çift yönlü çalışma modeline başladığımız Paximum ile lokal acenteleri daha fazla global dağıtım kanalına maliyetsiz ve çok hızlı taşıyoruz.

Paximum bugüne kadar, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Türkiye, Malta, Kıbrıs, Bulgaristan, Tunus, Thailand, Meksika, Maldivler, Yunanistan, Sri Lanka, Hindistan ve Malezya’dan ürün tedarik etti.

2018 yılında 120.000 Pax satış yapılmasına aracılık etti. Turizm sektörüne değer kattı. 2019 yılında da hedefimiz 300.000 Pax satış yapılmasına aracılık etmektir.” dedi.

 

Paximum, 27 yıldır Türkiye turizminde oteller tarafından tercih edilen Sejour yazılımını kullanıyor. Ürünlerini sisteme yükleyen incoming acentelerinin satışlarını kolaylaştırmak için kurulmuş bir yazılım olarak dikkat çekiyor. Incoming acentelerin yaptığı otel kontratlarını, birçok farklı kanala entegrasyon lisans maliyeti olmadan taşıyor. Turizm sektörüne dünyada benzeri olmayan bir şekilde katma değer sağlıyor ve sektöründe dünya devi olma yolunda emin adımlarla yürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER