Amara Premier Palace Güvenli Turizm Serfitikasını Aldı

slide 10 Temmuz, 11:45'de eklendi

Amara Premier Palace Güvenli Turizm Serfitikasını Aldı

Amara Premier Palace Güvenli Turizm Serfitikasını almaya hak kazandı.

Güvenli Turizm Belgesiyle hizmete Devam

Güvenli Turizm Belgesi” ’ni alan  otel misafirlerini ağırlamanın heyecanını ve sevincini yaşayacak. Sektöre tekrardan “Merhaba” diyen Amara Premier, hem çalışanlarının hem de misafirlerininin sağlığını ön planda tuttuklarını ifade etti.

 

Amara Premier Palace Hakkında

Çam ağaçları ile çevrili Toros dağlarının eteklerinde Akdeniz’le buluşan Amara Premier Palace, ailenizle geçireceğiniz huzurlu ve konforlu tatile ev sahipliği yapıyor. Crispy çocuk kulübünde çocuklarınız güven içinde eğlenirken, günün keyfini çıkarabilirsiniz. Açık yüzme havuzları ve denize sıfır plajıyla göz dolduran tesis 410 odasıyla hizmet veriyor. Manzarası ve sunduğu olanaklarla yaşattığı tatil deneyimi ve profesyonel hizmetiyle kapılarını misafirlerine açıyor.

 

 

 

 

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

Korhan Alşan:Her Şeye Rağmen, Sezona Umut Dolu Bir Merhaba !

 Nirvana Hotels & Amara World Hotels  CEO’su Korhan Alşan kaleme aldı.  Alşan  “Her şeye rağmen, sezona umut dolu bir Merhaba !” dedi.Nihayet sezonu açtık. Grubumuzda ilk olarak, NIRVANA MEDITERRANEAN EXCELLENCE tesisi 19 Haziran itibarıyla faaliyete geçti. Bu zorlu sürecin ardından, konuklarımızı tekrar ağırlamak, çalışanlarımız ile tekrar bir arada olmak, tarifsiz bir duygu. Güzel Antalya’ya kapalılık hali hiç yakışmıyor. Umarım tesislerimizi birer birer, yakın vadede kısmen de olsa açabiliriz ve Türkiye’nin turizm pazarındaki farkını tekrar hissetirebiliriz.

 

Biliyorsunuz, turizm işi doğası gereği, moral ve umut işi. Moralimizi yüksek tutmalı, umudumuzu yitirmemeliyiz. Gelecekteki başarılı günlere odaklanarak, enerjimizi ve motivasyonumuzu korumalıyız. Baska çare yok…..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.