We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem İşte tur operatörlerinin Rusya-Türkiye uçuşları

İşte tur operatörlerinin Rusya-Türkiye uçuşları

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

TUR OPERATÖRLERİ TÜRKİYE’YE NASIL UÇACAK VE TUR FİYATLARI NE KADAR

Beş tur operatörü, yedi havayolu ile Rusya’dan Türkiye’ye uçacak. Pegasus Hava Yolları’ndaki tur operatörlerinin Moskova’dan Antalya’ya uçuş programı 12 Nisan’da başlıyor. Türk Hava Yolları’nda programlar şimdiden başladı. 

RED WINGS UÇUŞLARINI AÇTI

Moskova’dan Antalya’ya charter programları 9 Nisan’da başladı . Biblio-Globus tur operatörünün talimatıyla Antalya’ya yapılan uçuş Red Wings havayolu tarafından gerçekleştirildi. Kalkışlar 26 Ekim’e kadar 1-3 sıklıkta ve Mayıs tatilleri için – haftada 4 kez.

Nisan ayında Türk düşük maliyetli havayolu Pegasus Airlines ve Türk Hava Yolları kanatlarında ANEX Tour , Coral Travel , FUN&SUN  (ex. TUI Russia), PEGAS Touristik’in Moskova’dan Antalya’ya uçuş programları başlıyor.

Tur operatörleri, Rus havayolları Rossiya ve Azimuth’un uçuşları bazında Türkiye’ye turlar düzenliyor.

TÜRKİYE’YE UÇUŞ PROGRAMLARI

Tur operatörü Coral Travel, Moskova ve bölgelerden Türk Hava Yolları, Pegasus Havayolları ve PegasFly seferleriyle turistlerini Antalya, Bodrum ve Dalaman’a taşıyacak. Tur operatörünün tüm tarifeli uçuşlarda kendi koltuk blokları vardır.

Türk Hava Yolları ile Antalya uçuş programı:

 • Moskova’dan 10 Nisan’da başladı;
 • Petersburg’dan – 11 Nisan’dan;
 • Ufa’dan 28 Nisan’da başlayacak;
 • Kazan ve Yekaterinburg’dan – 29 Nisan’dan itibaren.

Pegasus Hava Yolları’nın Moskova’dan Antalya’ya programı da 12 Nisan’da başlıyor. 72,8 bin ruble için bir tur satın alabilirsiniz. iki kişilik. Tur süresi 7 gece olup, yemek türü “herşey dahil”dir.

15 Nisan’dan itibaren ise PegasFly seferleri ile Moskova’dan Antalya’ya gitmek mümkün olacak. 75.2 bin ruble’den bir tur satın alabilirsiniz. iki kişilik.

Türk Hava Yolları’nın Dalaman uçuşları başlıyor:

 • Moskova’dan – 25 Nisan’dan itibaren;
 • St. Petersburg’dan – 26 Mayıs’tan itibaren;
 • Kazan ve Yekaterinburg’dan – 28 Mayıs’tan itibaren.

82,9 bin ruble için St. Petersburg’dan hareketle Dalaman’a bir tur satın alabilirsiniz. iki kişilik.

Türk Hava Yolları’nda da Bodrum turları düzenleniyor. Açıklanan uçuşlar:

 • 24 Nisan’dan itibaren Moskova’dan;
 • 27 Mayıs’tan itibaren St. Petersburg’dan;
 • 25 Mayıs’tan beri Kazan’dan;
 • 26 Mayıs’tan beri Yekaterinburg’dan.

Coral Travel, Kazan çıkışlı bir haftalık Bodrum turu için 82,9 bin ruble istiyor. iki kişilik. Yemek türü – “her şey dahil”.

TÜRKİYE ANEX TURU UÇUŞ PROGRAMLARI

ANEX Tour turistleri Türkiye’ye 12 Nisan’dan itibaren Moskova’dan Antalya’ya Pegasus Hava Yolları ile, 15 Nisan’dan itibaren ise Türk Hava Yolları ile uçabilecekler .

Türk Hava Yolları’nın bölgelerden Antalya’ya yapacağı uçuşlarda uçuş programları olacak. Nisan ayının sonundan itibaren tesise Yekaterinburg, Kazan ve St. Petersburg’dan uçmak mümkün olacak.

Türkiye’de 97,7 bin rubleye ANEX Tour ile rahatlayabilirsiniz. 7 gece için iki kişilik. Kalkış – 15 Nisan, 4 * otelde konaklama, yemek türü – “her şey dahil”. Benzer girdilerle, ancak 5 * bir otelde – 100,6 bin ruble. iki kişilik.

FUN&SUN TÜRKİYE UÇUŞ PROGRAMLARI

Tur operatörü FUN&SUN (ör. TUI Rusya), Moskova’dan uçakla Antalya’ya turlar sunuyor:

 • 12 Nisan’dan itibaren Pegasus Airlines uçuşlarında 32 bin ruble fiyatla koltuk bloklarında. 7 gecelik bir DBL odasında kişi başı;
 • 29 Nisan’dan itibaren Türk Hava Yolları uçuşlarında 54 bin ruble fiyatla koltuk bloklarında. 7 gece için;
 • Sochi bağlantılı Red Wings veya Aeroflot havayollarının (uluslararası segmentler Rossiya havayollarının SSJ-100 uçakları tarafından işletilmektedir) düzenli uçuşlarında GDS turlarını kullanmak;
 • 1 Mayıs’tan itibaren charter uçuşlarında a / k Yamal Airlines 50 bin ruble fiyatla. 7 gece için. Uçuş programı 31 Mayıs’a kadar belirlenirken, uçuşlar Domodedovo Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek.

Bölgelerden gelen turistler için tur operatörü, St. Petersburg, Yekaterinburg, Kazan, Samara, Ufa, Samara, Ufa’dan Türk Hava Yolları uçuşlarında koltuk bloklarında turlar sunmaktadır.

Sochi’den uçuş programı 25 Nisan’da Yekaterinburg’dan – 20 Nisan’dan Kazan’dan – 16 Nisan’dan, Samara’dan – 14 Nisan’dan ve Ufa’dan – 18 Nisan’dan itibaren başlayacak. Sochi’den ayrılan bir tur 62.1 bin ruble karşılığında satın alınabilir. kişi başına. Ve Yekaterinburg’dan – 116,2 bin ruble için. kişi başına.

TÜRKİYE PEGAS TURİSTİK UÇUŞ PROGRAMLARI

Tur operatörü PEGAS Touristik, 15 Nisan’dan itibaren Türk Hava Yolları PegasFly ile Yekaterinburg, Kazan, Moskova ve St. Petersburg’dan Antalya, Bodrum ve Dalaman’a uçacak. Pegasus Hava Yolları kanatlarında uçuş programı 29/04/22 – 11/06/22 tarihleri ​​arasında başlar.Moskova – Antalya hattında her gün hareket edilecektir.

“Turistler hem ekonomi hem de business class (Türk Hava Yolları uçuşlarında) uçmayı tercih edebilirler. En geniş uçuş seçenekleri hem havalimanları (kalkışlar Moskova’daki üç ana havalimanından gerçekleştirilir: Sheremetyevo, Domodedovo, Vnukovo) hem de kalkış saatine göre sunulur,” dedi PEGAS Touristik.

Moskova’da transferli turlar :

 • Antalya’ya  Abakan, Arkhangelsk, Astrakhan, Barnaul, Vladivostok, Vladikavkaz, Volgograd, Voronezh, Irkutsk, Kaliningrad, Krasnodar, Krasnoyarsk, Magnitogorsk, Mineralnye Vody, Murmansk, Nizhnevartovsk, Nizhny Novochatsk, Romchatovsk, Romchatovsk, Nizhnyovsi Novgorod, , Surgut, Syktyvkar, Tyumen, Ulyanovsk, Khanty-Mansiysk, Cheboksary, Chelyabinsk, Yuzhno-Sakhalinsk, Yakutsk;
 • Astrakhan’dan Bodrum’a  ;
 • Astrakhan, Novosibirsk, Surgut’tan Dalaman’a  .

15 Nisan’da Moskova’dan kalkan Antalya turunu 95,8 bin ruble karşılığında satın alabilirsiniz. iki kişilik. Tur süresi 7 gece olup, yemek türü “herşey dahil”dir.

Yekaterinburg’dan kalkan 7 gecelik bir tur için tur operatörü 132,1 bin ruble istiyor. iki kişilik.

3 * otellerde 7 gece iki kişilik Mayıs tatilleri için – 83,8 bin ruble. Otel 4 * – 86’dan 1 bin ruble. Otel 5 * – 86,6 bin ruble’den.

Haziran başında 3 * otelde 7 gece için iki kişi – 87.7 bin ruble. Otel kategorisi 4 * – 96,5 bin ruble’den. Otel 5 * – 99,5 bin ruble.

 TÜRKİYE’YE UÇUŞ PROGRAMLARI “INTURİST”

28 Nisan’da Azimut Havayolları’nın Mineralnye Vody’den Antalya’ya Intourist uçuş programı başlayacak. 47.9 bin ruble için bir tur satın alabilirsiniz. kişi başına. Moskova’dan kalkanlar da dahil olmak üzere diğer taşıyıcıların uçuşlarında, tur operatörü GDS turlarını hesapladı.

Yorum Yaz