Rezervasyonlarda Son Dakika Eğilimi

slide 12 Şubat, 11:49'de eklendi

Rezervasyonlarda Son Dakika Eğilimi

İngiltere’de ABTA, Almanya’da TUI verileri ve Reiseanaliyse araştırması sonuçlarının buluştuğu nokta2021 turizminin son dakika yazı olacağı şeklinde.

sektör

Rezervasyonlarda Son Dakika Eğilimi

TUI CEO’su Fritz Joussen alınan 2.8 milyon rezervasyonun 2019’un aynı dönemine göre yüzde 56 düzeyinde olduğunu ifade etti. Ve 2021 yaz programlarına gizli talep olduğunu bunun son dakikada gerçekleşeceğini söylerken Yunan Ulusal Turizm Örgütü (GNTO) Genel Sekreteri Dimitris Fragakis de, son dakika rezervasyonlarının Yunan turizminin bu yıl belirleyici olacağını belirtti. Fragakis bu açıklamayı GNTO’nun yurtdışındaki 14 ofisinden aldığı güncellenmiş verilere dayanarak yaptığını sözlerine ekledi.

 

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretci sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.