Ruslara Kesintisiz 11 Gün Tatil Kapıda !

slide 9 Eylül, 15:29'de eklendi

Ruslara Kesintisiz 11 Gün Tatil Kapıda !

Rusya’da her yıl yaşanan ’31 Aralık tatil olsun mu olmasın mı?’ tartışmalarıyla ilgili bu yıl somut bir adımlar atılacak.

ruslara

Rusya Çalışma Bakanlığı tarafından yılın son günü olan 31 Aralık’ın tatil olmasını önerildi.

Hükümette kabul görmesi beklenen öneriye göre, yılın son günü de resmi tatillere katıldıktan sonra, 1 ile 10 Ocak arası kesintisiz tatil yapılacak.

Bakanlığın hükümete sunduğu teklifte 4-7 Kasım tarihleri (Anayasa Günü ve Halkın Birliği Günü) arasında 4 gün tatil yapılması önerisi de yer aldı.

Rusya 2021 resmi tatil günleri ise şu şekilde sıralandı

Turkrusda yer alan haberine göre; Rus Çalışma Bakanlığı’nın hazırladığı takvime göre, Şubat ayında Vatan Savunucuları Günü haftasında 20 Şubat Cumartesi dinlenme gününün 22 Şubat Pazartesiye alınması öngörülüyor. Teklifin onaylanması durumunda 2021 yılı tatil takvimi şu şekilde.

1-10 Ocak, yılbaşı ve Noel.

21-23 Şubat, Vatan Savunucuları (Erkekler) Günü.

6-8 Mart, Kadınlar Günü.

1-3 Mayıs, İşçi Bayramı.

8-10 Mayıs, Zafer Bayramı.

12-14 Haziran, Rusya Günü.

4-7 Kasım, Anayasa ve Halkın Birliği günleri.

31 Aralık, Yılbaşı.

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

 

Bulgaristan’dan Antalya’ya Uçmaya Başladı

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’yi giriş yasağından muaf ülkeler listesine dahil eden Bulgaristan’dan Antalya’ya 7 Eylül 2020 uçuşlar başladı.

Türk vatandaşlarının artık PCR testi ibraz etmeden veya karantinaya tabi tutulmadan girebileceği Bulgaristan’dan ilk uçuşunu bugün gerçekleştirdi.

Bulgar charter havayolu şirketi Bulgarian Air Charter 2020 yaz sezonu boyunca Varna – Antalya rotası ile hizmette olacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.