24.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

LUXURY BEAUTY CENTER DÜNYA ÇAPINDA BAŞARILARI HEDEFLİYOR

LUXURY BEAUTY CENTER DÜNYA ÇAPINDA BAŞARILARI HEDEFLİYOR

Luxury Beauty Center, 2010 yılında güzellik sektörüne yenilikler getirerek adım attı. Sektörün öncü markalarından biri olan Luxury Beauty Center’ın hedefi  ise dünya çapında başarılara imza atmak.

Luxury Beauty Center’ın Sahibi Güven Şahlı

 

Markanızı tanıyabilir miyiz? Hizmetlerin nedir?

 

2010 yılından itibaren güzellik sektörüne yepyeni bir anlayışla giriş yapan Luxury Beauty Center, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama, el ve ayak bakımı, cilt bakımı ve yenileme, cerrahi operasyon gerektirmeyen temassız estetik üzerine geliştirdiği özel formüller sayesinde sektörün öncü markalarından birisi olmayı başarmıştır. Luxury Beauty Center, sunduğu hizmetlerle, danışanlarını ve danışanlarının yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibiyle, altyapısıyla, güzellik sektöründe model oluşturmayı, Türkiye’de ve Dünya’ da hedeflemektedir.

 Luxury Beauty Center, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve güzellik sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla; koruyucu ve iyileştirici hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, güzellik sektörü alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, güzellik sektörü ile ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren uzmanları yetiştirmek, en ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve danışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

 

Son olarak okuyucularımıza iletmek istediğiniz mesajınız nedir?

 

Güzellik ve sağlık ancak bir diğeri var olduğunda diğerinin varlığını sürdürebilir. Sürdürebilir bir güzellik için ise zamanlama, kontrol ve uzman görüşü gibi kıstaslar dikkate alınmalıdır. Çünkü güzellik ve estetik doğallık ve uyum demektir.

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER