We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel WebBeds Fulham FC’ye Principal Partner oldu

WebBeds Fulham FC’ye Principal Partner oldu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

İngiltere Premier Liginin tanınmış takımlarından Fulham FC ve küresel B2B seyahat platformu WebBeds önümüzdeki 2023/24 sezonundan başlayarak çok yıllı bir anlaşmaya imza attılar. WebBeds bu anlaşmayla Fulham FC’ye Principal Partner oldu.

Bu anlaşmanın ardından WebBeds logosu; Fulham FC’nin 5 Ağustos Cumartesi günü Craven Cottage’da TSG 1899 Hoffenheim’ı ağırladığı sezon öncesi hazırlık maçında ilk kez sergilendi. Firmanın logosu bundan sonra kulübün Erkek, Kadın ve Akademi takımlarının formalarının kollarında yer alacak.

Dünya çapında 139 ülkede faaliyet gösteren çevrimiçi B2B seyahat platformu WebBeds’ten yapılan açıklamada; bu anlaşmanın firmanın Birleşik Krallık ve Avrupa genelinde Pazar lideri olma hedeflerinin bir adımı olduğu ifade edildi.

WebBeds’in spor ortaklıklarına girişini yorumlayan CEO Daryl Lee şunları söyledi:

“Fulham FC ile yaptığımız anlaşma WebBeds için önemli bir dönüm noktasıdır. Küresel markamızı inşa etme, büyüme planlarımızı hızlandırma, dünya çapındaki otel ve seyahat sektörü ortaklarımıza değer sunma konusunda; yeni üst seviye kalite standartları belirleme konusundaki kararlılığımızı göstermektedir. Bu, Fulham’ın EPL’deki onur arayışında sahada sergilediği tutku ve azimle mükemmel bir şekilde örtüşüyor. Önümüzdeki sezon taraftarlarımıza ve ortaklarımıza olağanüstü anlar yaşatmayı dört gözle bekliyoruz.”

Fulham Futbol Kulübü Ticari Direktörü Jon Don-Carolis ise şunları ekledi:

“Yaptığımız anlaşma neticesinde WebBeds; Club’s Official Global Accommodation Marketplace Partner, Official Sleeve Partner ve Principal Partner olarak 2023/24 yılında yanımızda olacak. Bundan mutluluk duyuyoruz. Hem Fulham FC hem de WebBeds inovasyon ve hizmet mükemmelliği ile ilerliyorlar. Hem saha içinde hem de saha dışında birlikte yaratacağımız etkiyi dört gözle bekliyoruz.”

Yorum Yaz