HAYATI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN ÇIKTIK YOLA…

HAYATI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN ÇIKTIK YOLA…

Profesyonel hizmet kadrosu, en kaliteli dermotolojik ürünler ve son teknoloji cihazları ile yaşama anlam katan güzellikler yaratmak, var olan güzellikleri korumak-arttırmak; bedeniniz ve cildinizle birlikte ruhunuza da sağlık ve estetik katmak için burdayız…

Banu GÜNALTAY- ESTEFORM Güzellik ve Spor Merkezi Kurucusu

Markanız kaç yıldır hizmet vermektedir?
Güzellik, zayıflama ve spor sektöründe ESTEFORM markası ile 6 yıldır hizmet veriyoruz. Ama benim güzellik ve sağlık sektörüyle tanışmam 2000 yılıdır. Aile şirketi ile başladığımız SPA merkezleri işletmeciliğini, birçok markalaşmış otelin SPA merkezlerini işleterek devam ettirdik. 6 yıldır da ESTEFORM Güzellik ve Spor Merkezi ile Antalya merkezinde devam ediyorum.

 

Markanız hakkında bilgi verir misiniz?
Üyelerimize öncelikle sağlıklı ve kalıcı zayıflama ve bunu sürdürebilme alışkanlığı kazandırmak  hedefimiz. Bu konuda sağladığımız güven sayesinde yıllardır referansla çalışan bir merkeziz. Zayıflama konusunda başta EMS olmak üzere spor, bölgesel incelmede LPG ve Rasping cihazlarımızla hizmet veriyoruz. Zayıflamanın yanında lazer epilasyon konusunda iddialı olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca cilt bakımları, iz leke sorunları, cilt yaşlanmasına karşı ihtiyacınız olan bakımlar mevcut. Fibroblast Plasma cihazımız ile göz kapağı düşüklüğü, ince çizgiler ve et benleri sorunlarınıza çözüm sağlıyoruz. Problemli ayak ve tırnak sorunlarınız için podolog hizmetimiz var.

 

Markanızın hedef kitlesine mesajı nedir?
İyi bir sonuç, iyi bir iletişim ile başlar. ESTEFORM’un felsefesi; her şeyden önce sizi anlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuştur. ESTEFORM’a adım attığınız an, zayıflamadan güzelliğe, cilt bakımlarına, spor ve estetiğe kadar ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here