SANTIS CLUB FITNESS & SPA TÜM YENİLİKLERİ TAKİP EDİYOR

SANTIS CLUB FITNESS & SPA TÜM YENİLİKLERİ TAKİP EDİYOR

2006 yılından beri sektörde var olan Santis Club Fitness & Spa kendini geliştirerek büyümeye devam ediyor. Çalıştığı tüm tesislere bilgi ve birikimlerini aktarıyor.

Markanız kaç yıldır hizmet vermekte?

Markamız resmi olarak 2006 yılında Miramare Hotels Kumköy’de ilk şubesinden bu yana hizmet vermektedir.

Markanız hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Santis Spa’yı 4 kardeş birlikte Türkiye’de birçok 5 yıldızlı tesisin uzun yıllar Spa müdürlüğünü yaptıktan sonra kurduk. Sektördeki en tecrübeli çalışanlar arasından ekibimizi kurarak bu markayı oluşturduk. Markamız Antalya, İstanbul, Ankara, KKTC ve Montenegro’da onlarca 5 yıldızlı tesisin Spa merkezinin işletmesini üstlendi ve halen işletmekte olduğu 14 adet tesis mevcuttur. Montenegro’da ülkenin ilk Türk hamamını 2016 yılında markamız inşa etmiştir ve Hamam kültürünü Şu anda Montenegro’da 7 adet 5 yıldızlı tesisin Spa Merkezine adapte etmiş durumdayız. Markamız yılın uzun bir döneminde 300 kişiyi aşan bir ekiple hizmet vermektedir. Markamız şimdiye kadar Antalya’nın köklü grup otelleri dışında, Hilton,İberostar, Melia, Aman, Falkensteiner gibi Uluslararası Hotel Markaları ile de çalışmış ve çalışmaktadır.

Markanızın hedef kitlenize mesajı nedir?

Santis Club Fitness & Spa olarak her gün gelişen bu sektörde markamızı en iyi temsil edebilmek adına kendimizi geliştiriyor ve sektörün uluslararası yeniliklerine adapte olmaya çalışıyoruz. Uzun yıllar emek verdiğimiz bu markayı Uluslararası bir Spa Markası haline getirebilmek için halen çabalıyoruz. Bizlerle çalışacak her tesis bizlerin tüm tecrübesinden ve sektördeki çözümlerinden faydalanacaktır. Santis Club Fitness & Spa’nın tüm çalışanları adına teşekkür ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here