23.4 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Böls: 2019 sayılarının %80’ine ulaşırız

RTK Group CEO’su Thomas Böls “Türkiye vazgeçilmezimizdir” dedi.

RTK Group CEO’su Thomas Böls, Antalya’da düzenledikleri toplantıda GM Turizm ve Yönetim Dergisi’ne özel açıklamalarda bulundu. Böls; Türk Turizmi için bu yılki hedeflerini açıklayarak Türkiye’de 2019’un sayılarının yüzde 80’ine ulaşmayı hedefliyoruz. Türkiye bizim vazgeçilmezimiz” dedi.

PANDEMİ SONRASINI İYİ ATLATTIK

Bu yıl da Türkiye turizmi üzerinde olumlu bir tablo çizdiklerini ifade eden Thomas Böls, ”Pandemi sonrasında Alman pazarının çok iyi gelişme gösterdiğini söyledi. Bu yılın da iyi bir planlama ile güzel geçtiğini vurguladı.

“TÜRKİYE 2019 RAKAMLARININ YÜZDE 80’İNE ULAŞIRIZ”

Türk turizmi için hedeflerini dile getiren Böls;” Bu yıl Türkiye için olumlu bir yönde rakamlar görmekteyiz. Türkiye’de 2019 sayılarının yüzde 80’ini yakalayabileceğimizi öngörüyoruz. diyerek pandemi sonrasında misafirlerin isteklerindeki değişiklikleri sorduğumuzda ise Böls: “özellikle Orta Avrupa civarında bir pozitif yönde değişiklik söz konusu buna Türkiye’de dahil ” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türk turizminin rakibi İspanya 25 milyonu aştı

NE OLURSA OLSUN TÜRK TURİZMİNİ KORUYACAĞIZ

Böls açıklamalarının sonunda Türk Turizm profesyonellerine seslendi. Thomas Böls: “ Her ne koşulda olursa olsun Türkiye Turizmini koruyacağız. Ve Türk Turizm profesyonelleriyle her zaman yakın bir iş birliği halinde olacağız. Türkiye, bizim için önemli bir ve vazgeçilmez bir pazar.” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Eurocontrol açıkladı: Türkiye covid öncesi sayılarına yaklaştı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türk turizminin rakibi İspanya 25 milyonu aştı
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER