16.7 C
Antalya
Çarşamba, Aralık 1, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Finnair, 2 Ağustos’ta Helsinki- Gazipaşa Uçuşlarına Başlıyor

Finnair,  2 Ağustos’ta Helsinki – Gazipaşa Uçuşlarına Başlıyor

finnair

1987 yılından beri Türkiye operasyonlarını sürdüren Finlandiya’nın önemli tur operatörü Aurinkomatkat ve ulusal havayolu Finnair aldığı bir kararla operasyonlarına 02.08 tarihi itibarı ile başlıyor.

finnair

Finnair uçuşlarının detayları…

Konu hakkına Exotic Turizm Kurucusu Cengiz Topçu Açıklama Yaptı.

Topççu; “Haftada bir uçakla Helsinki’den Gazipaşa Alanya havalimanına gerçekleştireceği tarifeli seferlerle Finlandiya ve çevre ülkelerden oluşacak talebe karşılık vermeyi planlıyor. Talebin oluşması halinde uçuş sayılarının arttırılması yoluna gidilebilecek.” dedi.

 

Ayrıca Topçu; “Kuzey Avrupa’da birçok misafirin tatillerini hükümetlerin de tavsiyesi ve oluşan tereddüt nedeniyle kendi ülkelerinde yapmasına karşılık halen sınırlı da olsa halen var olan talebe karşılık vermek ve hareketlenmeye katkı sunmak için alınan bu karar umarız diğer ülkeler içinde olumlu adımlar atılmasına sebep olur.

Misafir gönderen ülkelerde şu anda vakaların seyri dikkatli bir şekilde takip ediliyor ve özellikle Akdeniz çanağı mercek altında. Hem güvenli bir seyahat için alınan önlemler hem de vakaların seyrinin bölgede az olması en önemli avantajımız.. Belki bu rakamları şehir hatta ilçe ölçeğinde açıklamak bundan sonraki çalışmalara da katkı sunabilir.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

Antalya Turizmi Ne Kadar Kayıp Yaşayacak? İşte Cevabı

Antalya’nın yıl sonunda ne kadar kayıp yaşayacağını ATSO Başkanı Davut Çetin açıkladı. En olumlu ve en olumsuz koşullarda kayıp ne olur işte cevabı! Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Antalya turizminin bu yıl iyi senaryoya göre yüzde 60, kötü senaryoya göre ise yüzde 80 kayıp yaşayacağını açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER